Інтерфакс-Україна
13:13 10.11.2020

Більшість українців вважають, що події в країні розвиваються в неправильному напрямі, - опитування

2 хв читати
Більшість українців вважають, що події в країні розвиваються в неправильному напрямі, - опитування

Більшість українців вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному напрямі, при цьому половина вважає, що здолати труднощі Україна зможе тільки у віддаленій перспективі, свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного соціологічною службою Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада 2020 року.

Так, відповідаючи на запитання про те, в правильному чи неправильному напрямі розвиваються події в Україні, 65,5% респондентів сказали, що в неправильному напрямі, тоді як протилежну думку висловили лише 17,5% опитаних. Не змогли відповісти 17% респондентів.

Відповідаючи на запитання про те, чи зможе Україна здолати наявні проблеми та труднощі, 19,5% опитаних сказали, що країна зможе зробити це впродовж найближчих кількох років. Водночас, згідно із соцопитуванням, приблизно така сама кількість респондентів (20,3%) висловила думку, що Україна не спроможна здолати проблеми та труднощі. При цьому 50% опитаних висловили думку, що Україна зможе здолати проблеми у більш віддаленій перспективі. Не змогли відповісти 10,2% респондентів.

Дослідження проводила соціологічна служба Центру Разумкова з 30 жовтня по 5 листопада методом інтерв'ю "обличчям до обличчя" за місцем проживання респондентів. Було опитано 2 020 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму й окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що представляє доросле населення за основними соціально-демографічними показниками.

Теоретична похибка вибірки (без урахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95. Опитування проводилося у рамках проекту "Партійна система України після 2019 року: ключові особливості та перспективи подальшого розвитку", здійснюваного Центром Разумкова спільно з представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні.

 

ОСТАННЄ

Зеленський зустрівся з Усиком: Говорили про те, як посилити позиції України, зокрема в США, як не дати світу забути про злочини Росії

На підконтрольну уряду територію України повернули 19-річну дівчину

Міноборони запускає бета-тестування нового типу штрафів онлайн у застосунку Резерв+

Духівник Трампа - українцям: Тримайтесь, допомога вже в дорозі

Кількість поранених у Дружківці через ворожу атаку збільшилася до семи осіб

Путін не готовий до серйозних переговорів, вважає глава МЗС Великої Британії

У Мелітополі знищено п’ятьох "кадирівців" і мобільний комплекс РЕБ

В Росії після вибухів зупинив роботу магістральний газопровід "Центральна Азія – Центр" – джерела

Шмигаль підписав наказ про запуск системи управління постачанням DOT-Chain

Вторинні санкції припинять здатність РФ фінансувати війну – посол США при НАТО

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА