Інтерфакс-Україна
07:49 11.11.2020

У двоповерховій торговельно-складській будівлі на Львівщині сталася пожежа

1 хв читати

У Бориславі (Львівська обл.) у двоповерховій торговельно-складській будівлі сталася пожежа, жертв і постраждалих немає, повідомила прес-служба Держслужби з НС.

"11 листопада в 3:17 в м Борислав у двоповерховій торговельно-складській будівлі виникла пожежа. Жертв і постраждалих немає", - сказано в повідомленні.

Рятувальники ДСНС загасили пожежу в 5:03 ранку.

Зазначається, що вогонь знищив дах площею 2,800 кв. м.

До гасіння залучалося 36 людей особового складу та 9 одиниць техніки ДСНС.

 

 

ОСТАННЄ

Кабмін ліквідував селище Лучки Сумської області у звʼязку із включенням території до складу міста Ромни

Державний пакет акцій ОПЗ буде виставлений на торги із початковою ціною 4,5 млрд грн – Свириденко

Жительку Козачої Лопані поранено через удар російського дрону - МВА

Кабмін погодив експериментальний проєкт по запровадженню в школах програм профільної середньої освіти за академспрямуванням

Кабмін схвалив включення до реєстру ще 6 індустріальних парків - Свириденко

Чоловіки віком від 18 до 22 років зможуть безперешкодно перетинати кордон під час воєнного стану - Кабмін

Кабмін затвердив порядок ведення Реєстру організаторів азартних ігор у гральних закладах казино

Кабмін ліквідував Коордраду з популяризації серед населення оздоровчої рухової активності

Кабмін затвердив порядок конкурсного відбору для надання фінпідтримки науковим фаховим виданням

Кабмін пропонує припинити у відносинах з РФ дії Конвенції про міжнародні автомобільні перевезення пасажирів і багажу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА