Інтерфакс-Україна
19:46 11.11.2020

У другому турі виборів міського голови Полтави зустрінуться екс-мер і висуванець "Слуги народу"

1 хв читати
У другому турі виборів міського голови Полтави зустрінуться екс-мер і висуванець "Слуги народу"

У Полтаві 22 листопада відбудеться повторне голосування (так званий другий тур) на виборах мера, повідомляється на сайті Центральної виборчої комісії.

Згідно з даними ЦВК, колишнього мера Полтави (2010-2018 рр.), заступника директора ТОВ "Реал Естейт Груп" Олександра Мамая (висуванець партії "За майбутнє") підтримали 20 856 виборців (30,06%). За його конкурента - директора ТОВ "Будівельна компанія "Комбінат виробничих підприємств" Сергія Іващенка (висуванець партії "Слуга народу") - проголосували 12 290 людей (17,71%).

Крім того, згідно з оновленими даними ЦВК, повторне голосування на виборах міського голови відбудеться в Ужгороді та Бердянську.

Джерело: https://cutt.ly/vgBBcys

https://cutt.ly/GgBBnN6

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві чоловік підпалив відділення Укрпошти, вважаючи, що допомагає СБУ

Ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, вважає Залужний

Міністр оборони Великої Британії оголосив про інвестицію 600 млн фунтів стерлінгів на ППО для України

Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення

Зеленський: Путін вірить лише в силу та гроші, тому російські активи можуть і повинні бути використані для захисту від агресії Росії

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

Спроможність Служби освітнього омбудсмена дуже обмежена і не вистачає представників на місцях - Лещик

Найближчі два дні будуть без опадів, лише вночі та вранці Україну накриватимуть тумани

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА