21:58 11.11.2020

Іспанія вводить обмеження на в'їзд із країн з високою кількістю заражень на COVID-19

2 хв читати
Іспанія вводить обмеження на в'їзд із країн з високою кількістю заражень на COVID-19

З 23 листопада кожний, хто в'їжджає на територію Іспанії з країн із високим рівнем поширення COVID-19, буде зобов'язаний надати негативний тест на наявність коронавірусу, який необхідно буде зробити максимум за 72 години до поїздки, повідомляє в середу міністерство охорони здоров'я країни.

"Документ має бути представлений в оригіналі іспанською або англійською мовою в паперовому або електронному вигляді", - йдеться в заяві міністерства.

"Будь-який пасажир, у якого підозрюється наявність COVID-19 після температурного, візуального контролю і перевірки документів, повинен буде пройти діагностичний тест в аеропорту після прибуття до Іспанії", - пояснили в міністерстві.

Прибулим буде необхідно заповнити спеціальну форму, в якій зазначатиметься, чи отримали вони негативний результат тесту на коронавірус. Посадовим особам буде дозволено запросити підтвердження результатів аналізу.

У міністерстві зазначили, що "турагенти, туристичні оператори, а також авіа-, морські або транспортні компанії зобов'язуються проінформувати пасажирів про те, що перед поїздкою необхідно мати негативний результат тесту ПЛР".

Рішення про список країн, які потрапляють до зони ризику, прийнято на підставі директив Європейського союзу. Так, країна ЄС відноситься до "зеленої зони", якщо кількість випадків зараження на 100 тис. людей за два попередні тижні менше 25. "Помаранчевими" стали країни, де за 14 діб зафіксовано не більше 50 нових випадків зараження на COVID-19 на 100 тис. населення. У цій зоні п'ять країн - Італія, Кіпр, Естонія, Литва і Латвія. У "червоній зоні" регіони, де за два тижні зафіксовано понад 50 нових випадків коронавірусу на 100 тис. людей.

Оцінка країн, які не входять до альянсу, буде проводитись виходячи з кількості випадків на 100 тис. осіб протягом останніх 14 днів. Для росіян в'їзд на територію Іспанії, як в інші держави-члени ЄС, поки неможливий.

В Іспанії з початку пандемії зафіксовано понад 1,44 млн заражень коронавірусом. Більш ніж 40 тис. пацієнтів померли від наслідків зараження інфекцією.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА