Інтерфакс-Україна
12:39 12.11.2020

Глава НБУ допускає приїзд місії МВФ в Україну до кінця 2020 року

1 хв читати
Глава НБУ допускає приїзд місії МВФ в Україну до кінця 2020 року

Глава Національного банку України Кирило Шевченко допускає приїзд місії Міжнародного валютного фонду (МВФ) в Україну до кінця 2020 року.

"Щоб з'явилися дати, треба досягти прогресу щодо всіх блоків питань. Якщо шляхи вирішення питань будуть напрацьовані і ми з обох сторін почнемо ними рухатися, то я в цьому питанні є оптимістом: Україна має всі шанси отримати місію МВФ до кінця цього року", - сказав він "Голосу Америки" під час свого візиту до Вашингтона.

За словами Шевченка, на порядку денному переговорів із МВФ стоять три питання: рішення Конституційного Суду та антикорупційної діяльності в Україні, проект держбюджету на 2021 рік і робота самого НБУ.

Глава центробанку зазначив, що найбільше занепокоєння викликало рішення КС.

"Але (президент України - ІФ) Володимир Зеленський був передбачуваний у своїй реакції на такі виклики від КС. Чіткі месиджі, які надав президент, показали, що в Україні немає іншого шляху, і Україна докладатиме всіх зусиль, щоб і далі підтримувати антикорупційну інфраструктуру", - додав Шевченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок атаки ворожого БпЛА на Одещині виникла пожежа на території православного монастиря

Партія генераторів ЄС піде на підтримку критичної інфраструктури 10 областей України - Мінрозвитку

Глава МЗС Польщі закликав Маска унеможливити використання РФ Starlink для ударів по Україні

Заступник керівника ОП обговорив із очільниками областей приєднання когенераційних потужностей до енергосистеми України

Аварійно-рятувальні роботи на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області завершено

Мінекономіки: Україна і європейські партнери впроваджують систему моніторингу довкілля і роботу Реєстру збитків

На Одещині відновили електропостачання для 101 тис. родин, без світла залишаються ще 62 тис.

Фрагменти 5 тіл знайдено на місці удару БпЛА по пасажирському потягу в Харківській області - прокуратура

Україна очікує прибуття чергової партії енергетичної допомоги від Словаччини та Молдови - Сибіга

Кількість загиблих після атаки дронів РФ по потягу на Харківщині зросла до чотирьох, ще чотирьох шукають - Зеленський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА