Інтерфакс-Україна
19:10 12.11.2020

Правоохоронці проконтролюють, щоб "Епіцентр" під час карантину вихідного дня продавав лише товари першої необхідності

2 хв читати
Правоохоронці проконтролюють, щоб "Епіцентр" під час карантину вихідного дня продавав лише товари першої необхідності

Міністерство внутрішніх справ України проконтролює, щоб у магазинах групи компаній "Епіцентр До" у вихідні дні після впровадження нових карантинних обмежень реалізовувалися лише товари першої необхідності та продукти харчування, повідомив заступник глави МВС Антон Геращенко.

"Керівництво мережі будівельних гіпермаркетів "Епіцентр" ухвалило рішення про дотримання карантинних обмежень, затверджених Кабінетом Міністрів, про що зробило відповідну заяву на своєму сайті. Працюватиме лише центр виконання онлайн-заявок на доставку товарів. Ніяких стовпотворінь у залах, на касах і автостоянках! Органи МВС і Національна поліція ретельно проконтролюють, щоб заяви керівництва мережі "Епіцентр" відповідали їхнім реальним діям щодо запобігання поширенню епідемії COVID-19", - написав Геращенко у Facebook у четвер увечері.

Раніше прес-служба компанії повідомила, що в магазинах мережі "Епіцентр" і "Нова лінія" під час карантину вихідного дня реалізовуватимуть лише "життєво необхідні товари", зокрема харчові продукти, засоби гігієни, лікарські засоби й товари медичного призначення, ветеринарні препарати, корми. Також працюватиме доставка їжі з ресторанів мережі. Компанії групи також мають намір вживати заходів для уникнення черг у точках видачі онлайн-замовлень.

Раніше мережа "Епіцентр" у Facebook повідомила, що не закриватиметься у вихідні, незважаючи на впровадження в Україні карантину вихідного дня з 14 по 30 листопада. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов закликав органи контролю відреагувати на заяву мережі.

ТОВ "Епіцентр К" володіє в Україні мережею однойменних торговельних центрів. Компанія створена в 2003 році й відкрила перший гіпермаркет у Києві в грудні того самого року.

За даними Єдиного держреєстру юридичних осіб і осіб-підприємців на вересень 2020 року, учасниками ТОВ "Епіцентр К" є Олександр Герега (51,3%), Галина Герега (47,97%) і Тетяна Суржик (0,73%).

Статутний капітал ТОВ "Епіцентр К" становить 158,6 млн грн. Його керівником є Петро Михайлишин.

Джерело: https://www.facebook.com/anton.gerashchenko.7/posts/3471533866266769

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Свириденко закликала посилити санкційний тиск, який вже коштував РФ $160 млрд

Сили оборони відбили з початку доби 152 ворожі атаки - Генштаб

Макрон призначив новим прем'єр-міністром Франції Лекорню

Міністри оборони Британії, Франції, Німеччини, Італії та Польщі проведуть переговори у Лондоні у середу, Шмигаль також візьме участь

2 млрд фунтів стерлінгів військової підтримки для України забезпечено завдяки ініціативі IFU, очолюваній Британією

Канада до кінця року передасть Україні 50 бронетранспортерів ACSV

Білий дім: Трамп незадоволений ударом по Катару, але вважає, що це допоможе встановленню миру

Біженцями наразі лишаються 5,7 млн українців, переселенцями 3,8 млн, повернулися 4,1 млн – МОМ

Консультації щодо прав угорської національної меншини пройдуть у середу - Сибіга провів розмову з Сіярто

Ворог втратив з початку року 299 тис. військових

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА