20:10 14.11.2020

Наступного тижня Рада розгляне законопроект про народовладдя через всеукраїнський референдум

1 хв читати
Наступного тижня Рада розгляне законопроект про народовладдя через всеукраїнський референдум

Перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук повідомив, що наступного тижня в парламенті заплановано розгляд законопроекту про народовладдя через всеукраїнський референдум.

"Наступного тижня заплановано розгляд законопроекту про народовладдя через всеукраїнський референдум. На мій погляд, дуже символічно, що прийняття такого закону відбувається як раз у період чергової річниці проведення всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року, який подарував незалежність України", - сказав він у своєму блозі з самоізоляції в суботу.

Стефанчук зазначив, що окрему увагу Верховна Рада має намір приділити законопроекту про інвестиційних нянь.

Розглядатимуться законопроекти про систему громадського здоров'я, про віртуальні активи, про захист прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у яких є інвалідність.

"Також низку соціальних ініціатив, спрямованих на захист населення в період карантину, пов'язаного із запобіганням виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19", - зазначив перший віце-спікер.

За його словами, всього на наступний тиждень заплановано розгляд понад 100 законодавчих актів, які перебувають на різних стадіях.

"Тому сподіваюсь, що парламент, навіть незважаючи на те, що будуть не всі народні депутати, і в президії також, зможе ефективно виконати покладені на нього функції", - наголосив Стефанчук.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА