Інтерфакс-Україна
19:17 15.11.2020

Поліція не знайшла підозрілих предметів у приміщенні тервиборчкому в Одесі

1 хв читати
Поліція не знайшла підозрілих предметів у приміщенні тервиборчкому в Одесі

Співробітники поліції перевірили інформацію про нібито мінування будівлі на вулиці Косівській в Малиновському районі Одеси, де розташована територіальна виборча комісія, вибухонебезпечних предметів не виявлено, повідомляють у поліції Одеси.

"Приміщення і прилегла територія адміністративної будівлі перевірені, жодних вибухонебезпечних пристроїв не виявлено. Під час перевірки евакуйовано 100 осіб", - йдеться в повідомленні Малиновського відділу поліції Одеси.

Раніше повідомлялося, що на лінію 102 зателефонував чоловік і повідомив, що адміністративне приміщення на вулиці Косівській заміновано. На місці працювали вибухотехніки, кінологи, слідчо-оперативна група Малиновського відділу поліції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп: Щойно завершився великий обмін полоненими між Росією та Україною

Прем'єр Хорватії підтвердив участь у саміті Україна – Південно-Східна Європа

Асоціація музеїв закликає Зеленського втрутитися в ситуацію довкола заповідників "Києво-Печерська лавра" і "Софія Київська"

Троє цивільних загинули, четверо дістали поранень минулої доби в Донецькій області

Орбан хоче запобігти відмові ЄС від російських енергоносіїв

Кабмін звільнив чотирьох членів ліквідованої КРАІЛ

Фільм про російські злочини в Бучі здобув золоту нагороду телекінопремії New York Festivals

Ефективну модель медсестринства можна створити завдяки співпраці держави, профспільноти та гумсектору - Доценко

Голова профільного комітету Ради допускає проведення перемовин щодо миру у Ватикані

У Куп’янську через ворожий авіаудар загинув комунальник

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА