Інтерфакс-Україна
07:33 18.11.2020

Заходи ізоляції через COVID-19 ведуть до зростання радикальних настроїв у молоді, вважає британська поліція

1 хв читати
Заходи ізоляції через COVID-19 ведуть до зростання радикальних настроїв у молоді, вважає британська поліція

Пандемія коронавірусу і пов'язана з нею соціальна ізоляція сприяють "ідеальному шторму", який робить все більше молодих людей уразливими для поширення радикальних і екстремістських настроїв, попередила британська поліція в середу.

"За останні кілька років спостерігається різке зростання екстремістських матеріалів в інтернеті, і COVID-19 веде до того, що вразливі люди проводять набагато більше часу ізольовано. Ізоляція також скорочує кількість захисних факторів, які можуть забезпечити шкільну освіту, зайнятість, друзів і родину", - цитують ЗМІ заяву глави британської контртерористичної поліції Ніла Басу.

Він зазначив: "На мою думку, це ідеальний шторм, який ми не можемо передбачити, і наслідки якого ми можемо відчувати ще багато років".

Після недавніх нападів терористів у Франції, Австрії і Великій Британії як запобіжний захід рівень терористичної загрози був підвищений до "серйозного".

За 18 місяців (до кінця червня 2020 року) 17 дітей були заарештовані у Великій Британії у зв'язку з терористичними злочинами, повідомила поліція.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворожий артобстріл Купʼянська забрав життя мешканця міста, ще одного важко поранено

В РФ обговорюється можливість заборони експорту бензину – СЗР

Окупанти обстріляли центр Херсона, є загиблий та поранений

Україна вийшла з Оттавської конвенції, бо опинилась в нерівній ситуації, яка обмежує її право на самооборону, – МЗС

Ветерани ГУР з ампутаціями візьмуть участь у гірському марафоні у французькому Морзіні: 52 км, 3 км набору висоти

Нардепи Костенко та Федина відзначають необхідність виходу України з Оттавської конвенції

Україна вийшла з Оттавської конвенції про заборону протипіхотних мін

Сіярто стверджує, що США скасували санкції, які заважали Угорщині будувати АЕС разом з РФ

Єрмак про нічний обстріл та загибель пілота Устименка: Відповідь буде

Ворожі дрони пошкодили 12 житлових будинків в Лебедині на Сумщині

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА