Інтерфакс-Україна
08:08 18.11.2020

Стосовно 15 чиновників "Укрзалізниці", яких підозрюють у заволодінні майже 59 млн грн, порушено кримінальну справу

2 хв читати
Стосовно 15 чиновників "Укрзалізниці", яких підозрюють у заволодінні майже 59 млн грн, порушено кримінальну справу

Кримінальне провадження відкрито на 15 чиновників АТ "Укрзалізниця", які за нібито ремонт поїздів завдали збитків підприємству на більш ніж 58,6 млн грн, повідомила прес-служба Офісу генпрокурора.

"За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора завершено досудове розслідування щодо п'ятнадцяти осіб за фактами заволодіння коштами в особливо великих розмірах, службового підроблення, що спричинило тяжкі наслідки, підробки документів, що здійснюються в складі організованої групи (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 366, ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 205-1 КК України", - сказано в повідомленні на сайті Офісу генпрокурора у вівторок.

Зокрема, в період 2015-2016 років посадові особи ВАТ "Укрзалізниця" з залученням фіктивних підприємств, склали і видали завідомо неправдиві документи про нібито здійснення модернізації понад 20 дизель-поїздів. Це в подальшому стало підставою для переказу грошових коштів з рахунків ВАТ "Укрзалізниця" підприємству-виконавцю. При цьому частина суми опинилася на рахунках фіктивних підприємств.

Як уточнили правоохоронці, 17 листопада щодо цих підозрюваних відкриті матеріали кримінального провадження. Серед них - колишній виконувач обов'язки голови правління одного з підприємств, 100% акцій якого внесені в статутний капітал ВАТ "Укрзалізниця" і його колишні заступники; колишні і нинішні керівники підрозділів приміських пасажирських перевезень, а також начальники виробничих підрозділів моторвагонних депо регіональних філій підприємства.

"Експертизою встановлено, що роботи з модернізації не проводилися, а в результаті дій посадових осіб "Укрзалізниці" завдано понад 58,6 млн грн збитків", - наголосили в Офісі генпрокурора.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 285 військових на покровському напрямку - Генштаб

Російська делегація прибула до Стамбулу для участі у переговорах з Україною

Тшасковський мінімально відірвався від Навроцького у другому турі президентських виборах у Польщі – екзит-поли

Сенатор Грем: Якщо ви хочете, щоб війна закінчилася, змусьте Китай допомогти її припинити

Зеленський: Україна надалі пропонуватиме в Стамбулі повне припинення вогню попри відсутність зворотних пропозицій РФ

Зеленський: Офіс нашої операції на території Росії знаходився безпосередньо поруч з управлінням ФСБ

Зеленський про спецоперацію СБУ: Україна захищає себе і робить усе, щоб Росія відчула необхідність завершення цієї війни

Три жінки загинули через удари РФ по Запорізькому району

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА