13:16 18.11.2020

Зеленський: Сержантський корпус є основою сучасної української армії

1 хв читати
Зеленський: Сержантський корпус є основою сучасної української армії

Президент України Володимир Зеленський у День сержанта Збройних сил України відзначив, що сержантський корпус є основою сучасного українського війська, опорою для командирів і зразком у виконанні поставлених завдань.

"Як беззаперечні лідери солдатських колективів ви відіграєте одну з ключових ролей у підготовці воїнів та управлінні ними на полі бою завжди керуючись гаслом: "Слідуй за мною - роби, як я". Захищаючи українську землю від російського агресора на Сході нашої держави, українські сержанти щоденно демонструють кращі командирські якості та особистим прикладом й умілими діями доводять свою високу бойову майстерність, відвагу та особливу організаторську роль у житті військових колективів. У цей день ми схиляємо голови, згадуючи воїнів, які віддали своє життя за мирне майбутнє України. Вічна їм пам’ять", - ідеться в привітанні на сайті глави держави в середу.

Зеленський висловив подяку сержантському корпусу за стійкість і героїзм, проявлені під час захисту територіальної цілісності країни.

"Дякую сержантам та старшинам, які перебувають у запасі і проходять службу у військовому резерві за готовність у разі загрози поповнити бойові підрозділи. Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя та нових звершень в ім’я нашої перемоги. Слава сержантському корпусу Збройних сил України! Слава Україні!" - зазначив він.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА