10:55 19.11.2020

МОЗ подало запит на додаткові кошти для оплати НСЗУ лікування COVID-19

2 хв читати
МОЗ подало запит на додаткові кошти для оплати НСЗУ лікування COVID-19

 Міністерство охорони здоров'я України подало на розгляд уряду проект постанови про виділення Національній службі здоров'я України (НСЗУ) додаткових коштів для оплати стаціонарної медичної допомоги за лікування COVID-19, повідомила заступник міністра охорони здоров'я Світлана Шаталова під час прес-брифінгу в Київ в четвер.

"У квітні, коли формувалися зміни до держбюджету 2020 року, НСЗУ на COVID-19 було передбачено 15,8 млрд грн. Ця сума ґрунтувалася на прогнозах Всесвітньої організації охорони здоров'я, а також на експертизі фахівців. Прогнози у квітні й дані після завершення жовтня суттєво відрізняються, зокрема у квітні виплатили 953 млн грн, у жовтні - 3,3 млрд грн. Тому прогнози уточнили, і 6 листопада НСЗУ повідомила про потребу в додаткових коштах, щоб закрити фінансування грудня. Цей запит повністю верифікований МОЗ й уряду подано проект про виділення відповідних коштів", - сказала заступник міністра.

Раніше в НСЗУ заявляли, що до кінця року для фінансування медзакладів, які надають допомогу з COVID-19, не вистачає 5,6 млрд грн.

Шаталова також наголосила: якщо до кінця року не буде ухвалено держбюджету 2021 року, програму медичних гарантій фінансуватимуть у розмірі 1/12 попереднього року.

"Програма медгарантій розпочалася з квітня і була передбачена на дев'ять місяців - розподілиться на 12 місяців. За орієнтовної потреби на грудень майже 13 млрд грн, на січень в бюджеті буде закладено 7,6 млрд грн", - сказала вона.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА