Інтерфакс-Україна
12:27 19.11.2020

Мінреінтеграції анонсувало відкриття сервісного центру на КПВВ "Новотроїцьке" в середині грудня

2 хв читати
Мінреінтеграції анонсувало відкриття сервісного центру на КПВВ "Новотроїцьке" в середині грудня

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України планує в середині грудня цього року відкрити багатофункціональний сервісний центр на контрольно-пропускному пункті "Новотроїцьке" на лінії розмежування у Волноваському районі Донецької області, повідомив віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

Як повідомляється на сайті відомства в четвер, сервісний центр у Новотроїцькому будується за аналогією з центром у м. Щасті Луганської області, який запрацював із 10 листопада.

"Щастя - це новий стандарт. І вже за місяць такий самий центр буде відкрито і у Новотроїцькому. Наші громадяни з окупованих територій повинні мати можливість отримувати всі послуги, які надає Україна. Вони мають відчувати і розуміти, що державі є до них діло. Я неодноразово казав, що моя мета - вийти на кордон із Росією ще до фактичної деокупації наших територій. Через людей. Через їхні серця і розуми, - завдяки турботі та сервісам. І я бачу, що це можливо", - сказав віце-прем'єр.

За даними відомства, у сервісному центрі всі громадяни України обабіч лінії зіткнення зможуть отримати всі соціальні та адміністративні послуги, юридичну допомогу, там розміщуватимуться відділення Ощадбанку, "Нової пошти", кімнати матері та дитини, аптека і магазин супутніх товарів "ОСТО", можна буде скористатися соцпрограмами, зокрема медичними, такими як "Доступні ліки" та іншими.

Резніков також анонсував модернізацію до кінця року сервісної зони на КПВВ "Чонгар" на адмінмежі з окупованих Кримом, а на наступний рік - будівництво сервісних центрів на всіх наявних КПВВ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Удари РФ по енергетиці призвели до додаткових відключень понад 100 тис. споживачів у трьох областях - Міненерго

Макрон на зустрічі з Сі Цзіньпіном закликав Китай приєднатися до мирного врегулювання в Україні

Ворог атакував двома балістичними ракетами і 138 БПЛА, зафіксовано влучання ракет та БпЛА на 14 локаціях

Перший пам’ятник жертвам Голодомору 1932-1933 років відкрито в Ізраїлі

Держбюджет-2026 передбачає 468,5 млрд грн фінансування соціальної сфери

Кабмін виділив 224 млн грн на закупівлю блочно-модульних котелень для Сумщини і 1,76 млрд грн на ремонт доріг на Херсонщині та Миколаївщині

Вступна кампанія до вишів у 2026 році не передбачатиме мотиваційних листів - Міносвіти

Уже семеро постраждалих в Одесі

Кабмін оновив Стратегію розвитку вищої освіти відповідно до викликів війни

Кабмін визначив мінімальну кількість учнів в школі для надання освітньої субвенції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА