Інтерфакс-Україна
07:14 20.11.2020

ДБР не викликало учасників Майдану на допити

2 хв читати
ДБР не викликало учасників Майдану на допити

Інформація про нібито виклики учасників Майдану на допити в Державне бюро розслідувань (ДБР) є недостовірною, повідомила прес-служба ДБР.

"Напередодні Дня Гідності та Свободи в засобах масової інформації поширюється недостовірна інформація про виклик на допити в ДБР учасників Революції гідності з політичних мотивів", - сказано в повідомленні.

У ДБР також повідомляють, що виклики осіб на допити скасовані у зв'язку з поширенням пандемії COVID-19 і їх про це завчасно попередять.

"Підтвердженням маніпуляцій з приурочених зазначених викликів до Дня Гідності та Свободи є те, що допити скасовані ще 2 тижні тому, але свідки про факт викликів заявляють тільки зараз", - зазначили в прес-службі.

У Бюро наголосили, що кримінальне провадження за ст. 109 КК України (дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади) зареєстровано Офісом генерального прокурора на виконання рішення суду. Досудове розслідування відповідно до ст.214 КПК України доручено ДБР.

Як повідомлялося, прес-служба музею Революції гідності заявила щодо проведення обшуків уранці 19 листопада. Генеральний директор музею Ігор Пошивайло також повідомив, що слідчі поліції і СБУ провели обшуки у нього вдома.

"О 7 ранку увірвалися в будинок з обшуком слідчі поліції і СБУ. Так само вранці ці ж хлопці заблокували роботу ще двох приміщень Національного музею Революції гідності. Вилучено носії інформації (неправомірно) і документація з фінансово-господарської діяльності", - повідомив він.

Прес-служба поліції Києва повідомила, що обшуки проводилися на підставі постанови слідчого судді Голосіївського районного суду м Київ в приміщеннях музею, компанії-підрядника і за місцями проживання відповідних посадових осіб з метою фіксації відомостей про обставини скоєння кримінальних злочинів і отримання інших доказів у кримінальному провадженні про розкрадання коштів, виділених на реконструкцію об'єкта.

Пізніше в Національному музеї Революції Гідності заявили, що, незважаючи на моральний тиск, обумовлений проведеними у них обшуками, продовжують роботу з підготовки заходів, приурочених до річниці Революції.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Під російський обстріл у неділю потрапив мешканець Херсона - ОВА

Ворожий артобстріл Купʼянська забрав життя мешканця міста, ще одного важко поранено

В РФ обговорюється можливість заборони експорту бензину – СЗР

Окупанти обстріляли центр Херсона, є загиблий та поранений

Україна вийшла з Оттавської конвенції, бо опинилась в нерівній ситуації, яка обмежує її право на самооборону, – МЗС

Ветерани ГУР з ампутаціями візьмуть участь у гірському марафоні у французькому Морзіні: 52 км, 3 км набору висоти

Нардепи Костенко та Федина відзначають необхідність виходу України з Оттавської конвенції

Україна вийшла з Оттавської конвенції про заборону протипіхотних мін

Сіярто стверджує, що США скасували санкції, які заважали Угорщині будувати АЕС разом з РФ

Єрмак про нічний обстріл та загибель пілота Устименка: Відповідь буде

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА