07:42 20.11.2020

Забезпечення вакцинами населення ЄС почнеться після отримання дозволів

2 хв читати
Забезпечення вакцинами населення ЄС почнеться після отримання дозволів

Забезпечення країн Євросоюзу вакцинами відбудеться при дотриманні відповідних необхідних процедур дозволу, заявив глава Євроради Шарль Мішель.

"Ми побачимо в найближчі тижні, чи можуть бути дані дозволи для різних фірм, які працюють над вакцинами, і ми сподіваємося, що протягом наступного року, - не можна сказати з упевненістю, коли саме - але протягом наступного року вакцини зможуть бути поширені", - сказав Мішель увечері в четвер на прес-конференції в Брюсселі за підсумками віртуального саміту Євросоюзу, що відбувся, головним питанням якого була боротьба проти пандемії COVID-19.

Він додав: "Ми, Європейський союз і держави-члени, інтенсивно працюємо, щоб вирішити і попередити численні логістичні виклики, які постануть перед нами".

Зі свого боку голова Єврокомісії (ЄК) Урсула фон дер Ляєн повідомила, що, за даними Європейського агентства лікарських засобів, дозвіл на комерціалізацію, тобто перший етап виходу на ринок, для вакцин BioNtech і Moderna може бути дано, найраніше, в другій половині грудня, якщо не виникне жодних несподіванок.

"Звичайно, на початку це будуть малі партії, невеликі кількості. А більш значні кількості - лише пізніше. Важливо не забувати про цю реальність. І це пояснює те, чому ми просили держави-члени скласти на основі моделі, розробленої (Євро) комісією, плани вакцинації", - продовжила фон дер Ляєн.

Вона нагадала, що рекомендації ЄК пропонують починати вакцинацію з пріоритетних груп - медичний персонал, люди з хронічними захворюваннями і люди похилого віку, переходячи поступово, у міру надходження вакцин на інші групи населення.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА