Інтерфакс-Україна
13:02 20.11.2020

Система автофіксації порушень ПДР почала реєструвати порушення авто на іноземній реєстрації - Геращенко

2 хв читати
Система автофіксації порушень ПДР почала реєструвати порушення авто на іноземній реєстрації - Геращенко

Система автоматичної фіксації порушень Правил дорожнього руху почала реєструвати порушення Правил дорожнього руху, вчинені власниками автомобілів на номерах іноземної реєстрації, повідомляє заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.

"Це означає, що відучора іноземні громадяни, що заїхали на своїх авто в Україну, і громадяни України, що їздять на машинах із номерами іноземної реєстрації, почнуть нести відповідальність за перевищення швидкості та порушення інших ПДР", - написав Геращенко на своїй сторінці в соцмережі Facebook у п'ятницю.

Він зазначив, що цей проект реалізовано в співдружності з Державною прикордонною службою України.

"Як це працює? Прикордонник під час в'їзду авто на номерах іноземної реєстрації вносить у базу даних номер машини, ПІБ і паспортні дані того, хто був за кермом. Далі, якщо водій на цій машині перевищить швидкість, то система автоматично знаходить дані порушника, узявши їх із бази даних ГПСУ", - написав Геращенко.

Далі, за його словами, прикордонники під час виїзду з України автомобіля на іноземній реєстрації фіксують факт порушень ПДР за час перебування в Україні та інформують про це водія, пропонуючи йому заплатити штраф.

"Якщо водій-іноземний громадянин відмовляється платити штраф, то йому буде заборонено в'їзд в Україну. Якщо власник авто на іноземних номерах - громадянин України – відмовиться платити штраф, то документи скеровуватимуть за загальною процедурою до Державної виконавчої служби для стягнення через арешт майна або банківських рахунків", - розповів заступник міністра МВС.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Львівська ОВА оприлюднила результати перевірки за фактом знеструмлення транспорту й лікарень у Львові 7 січня

Трамп анонсував розробку плану щодо власності на Гренландію, який втішить НАТО

У Києві презентували книгу "Острів ГУР. Таємниці. Операції. Війна" про діяльність української воєнної розвідки

Трамп поскаржився, що Україна й РФ почергово виявляються не готові завершити війну

Сили оборони відбили з початку доби 102 ворожі атаки - Генштаб

Україна веде переговори з інвесторами в США щодо проєктів, дотичних до військових технологій - Качка

Водопостачання в Києві відновлено, теплопостачання – не повністю – Шмигаль

Свириденко: Нідерланди надають додаткову допомогу у EUR23 млн на підтримку енергетики України

Угода про процвітання узгоджена на технічному рівні – віцепрем’єр

Кількість знищених посилок та вантажів внаслідок удару по терміналу "Нової пошти" на Харківщині 13 січня сягнула 3 тис., а сума збитків - близько 9,5 млн грн

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА