15:14 20.11.2020

Шмигаль закликав Всеукраїнську раду церков об'єднати зусилля у боротьбі з COVID-19 у період зимових свят

2 хв читати
Шмигаль закликав Всеукраїнську раду церков об'єднати зусилля у боротьбі з COVID-19 у період зимових свят

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль закликав Всеукраїнську раду церков і релігійних організацій об'єднати зусилля у боротьбі з COVID-19 у період зимових свят.

"Прем'єр-міністр Денис Шмигаль 20 листопада провів зустріч із Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій... Прем'єр-міністр наголосив, що уряд прагне бути партнером для всіх релігійних спільнот. Він подякував за запрошення взяти участь у черговому зібранні Всеукраїнської ради церков і релігійних організацій та наголосив, що таку практику варто продовжити і в майбутньому", - йдеться в повідомленні прес-служби уряду.

Сторони обговорили широке коло питань. Зокрема, ввезення гуманітарних вантажів, проблеми біженців, питання капеланства, а також надання благодійної допомоги.

"Наразі ми наближаємося до важливих зимових релігійних свят: Різдва Христового, Хануки, Святого Миколая, Водохреща тощо. У період святкування можуть виникати великі скупчення людей. Тому нам потрібно вжити спільних заходів, щоб мінімізувати кількість захворювань", - зазначив прем'єр.

Шмигаль подякував Раді за пропозицію створити робочі групи для вироблення спільних кроків.

"Уряд та Всеукраїнська рада церков показали ефективну взаємодію навесні. Впевнений, що такий підхід буде продовжено, і він дасть результат у майбутньому, адже всі ці дії спрямовані на благо суспільства", - наголосив глава уряду.

У свою чергу головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко зазначив, що МОЗ у майбутньому готове розглянути норму, яка працювала раніше, про обмеження кількості людей у храмах на метр квадратний площі будівлі.

Крім того, прем'єр-міністр зазначив, що уряд розробляє механізми підтримки релігійних організацій і готовий спільно опрацювати пропозиції.

"Ми всі розуміємо - перед нами стоїть велика кількість викликів і завдань. І основний шлях їх вирішення - це, безумовно, всеохоплюючий діалог між державою та релігійною спільнотою, зокрема між Кабінетом Міністрів України та Всеукраїнською радою церков і релігійних організацій", - зазначив прем'єр.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА