21:39 20.11.2020

Іспанія відкриє табори для розміщення 7 тис. мігрантів

2 хв читати
Іспанія відкриє табори для розміщення 7 тис. мігрантів

Влада Іспанії ухвалила рішення про відкриття таборів для розміщення 7 тис. мігрантів на тлі різкого збільшення кількості переселенців, які прибувають на іспанські острови з надією отримати статус біженця в ЄС, повідомляють у п'ятницю західні ЗМІ.

За словами міністра соціального захисту Іспанії Хосе Луїса Ескриви, табори будуть підготовлені протягом декількох тижнів як тимчасове вирішення цієї проблеми. Уряд опрацьовує "більш стабільні" варіанти розміщення переселенців, додав міністр.

План уряду також передбачає посилення рятувальних груп берегової охорони, що здійснюється компанією "Сальваменто Маритиму".

Повідомляється, що реалізація кампанії з боротьби з міграційною кризою обійдеться приблизно в $ 98,5 млн.

Раніше Іспанія оголосила про відкриття другого табору для мігрантів на острові Гран-Канарія.

Уряд прийняв рішення розвантажити перший табір для переселенців, в якому перебувають близько 2,3 тис. мігрантів, і розмістити на новій території, наданій військовими, на першому етапі близько 800 людей.

Згідно із законом поліція може утримувати мігрантів, що прибувають без дозволу, протягом 72 годин. Винятком може стати карантин через позитивний тест на COVID-19. Гуманітарні групи, що працюють з біженцями, проте, стверджують, що переселенці залишалися чекати на пірсі понад трьох днів.

Відкриття другого центру для мігрантів відбулося на тлі зростаючої критики з боку місцевої влади і правозахисних груп. Місцева влада стверджує, що не може належним чином дбати про тисячі мігрантів, які прибувають на острів за останні тижні. Починаючи з вересня, на іспанських островах висадилися понад 12 тис. мігрантів.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА