22:33 20.11.2020

Якщо кількість хворих на COVID-19 перевищить 30 тис. за добу, уряд наполягатиме на більш жорстких карантинних заходах - Степанов

2 хв читати
Якщо кількість хворих на COVID-19 перевищить 30 тис. за добу, уряд наполягатиме на більш жорстких карантинних заходах - Степанов

Якщо буде загроза повного локдауну медичної системи України і понад 30 тис. хворих на COVID-19 за добу, уряд наполягатиме на введенні більш жорстких карантинних заходів, повідомив міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

"Якщо буде загроза повного локдауну саме медичної системи, ми будемо наполягати на тому, що треба вводити більш жорсткі заходи", - сказав Степанов в ефірі програми "Мир і війна" на телеканалі "Інтер" у п'ятницю.

За його словами, якщо кількість хворих буде понад 30 тис. на добу протягом певного періоду, це може викликати серйозні проблеми щодо навантаження на медичну систему.

"Коли ми говоримо про кількість хворих, я ще раз хочу наголосити, для нас головне - це кількість людей, які потрапляють до лікарні, тобто госпіталізуються. Якщо виходити з сьогоднішнього відсотка важких хворих, які потрапляють до лікарні, я думаю, що це вже понад 30 тис. хворих на добу в певному періоді. Тоді це може викликати серйозні проблеми щодо навантаження на медичну систему", - пояснив Степанов.

Він зазначив, що на ранок п'ятниці в лікарнях перебуває 27 тис. 902 хворих на Covid-19.

"Для нас це є найбільш критичним і серйозним показником", - наголосив міністр.

Також Степанов додав, що якщо громадяни будуть дотримуватися карантину вихідного дня, це дозволить зупинити зростання кількості хворих.

"Я абсолютно впевнений разом із нашими експертами-епідеміологами, якщо ми будемо дотримуватися тих заходів, які введені в країні, зокрема карантину вихідного дня, ми зможемо зупинити таке велике зростання. Якщо ми зупинимося на тих цифрах, які є на сьогодні, навіть трохи менше, до 12-13 тис., наша медична система витримуватиме таке навантаження", - повідомив глава МОЗ.

 

 

 

РЕКЛАМА
Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА