Інтерфакс-Україна
15:07 23.11.2020

Українські прикордонники врятували громадянина Туреччини біля будівлі українського посольства в Анкарі

1 хв читати
Українські прикордонники врятували громадянина Туреччини біля будівлі українського посольства в Анкарі

Двоє українських прикордонників, які охороняють посольство України в Анкарі, та дружина посла України в Туреччині Тетяна Сибіга надали допомогу громадянинові Туреччини, в якого стався напад епілепсії, повідомила Державна прикордонна служба України.

"Старший прапорщик Володимир Годевський помітив у монітор системи відеоспостереження, що людина, якій стало зле, впала на проїжджу частину, та одразу доповів мені", - наводить слова лейтенанта Сергія Кравченка Держприкордонслужба в понеділок.

Як зазначається, прикордонники разом із дружиною посла негайно кинулися надавати допомогу. "Ми побачили, що людина лежить серед дороги та захлинається піною, яка йде з рота. Поклавши чоловіка на бік, ми почали приводити його до тями, дали води попити, вмитися. Отямившись, чоловік, якому було зле, дістав довідку й почав говорити: "епілепсія, епілепсія", - розповів Кравченко.

Прикордонники викликали співробітників турецької поліції, які несуть службу біля посольства, і вже вони взяли хворого співвітчизника під свою опіку.

Посол України в Туреччині Андрій Сибіга у Facebook подякував прикордонникам за службу і людяність.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США намагатимуться покращити стосунки і з РФ, і з Китаєм - Трамп

Ворожий дрон поцілив у дах ще однієї лікарні у Сумській області – ОВА

Частка американців, які вважають недостатньою допомогу Україні, зросла до нового максимуму – опитування Gallup

Один постраждалий цивільний і руйнування внаслідок атак російських БпЛА у Київській області - ОВА

Путін не вимагав припинення допомоги Україні - Трамп

Вік громадян, які зможуть стати на військовий облік, перебуваючи за кордоном, розширять до 60 років - Верещук

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА