19:02 23.11.2020

Великій Британії вдасться взяти під контроль ситуацію з COVID-19 до весни 2021 року

2 хв читати
Великій Британії вдасться взяти під контроль ситуацію з COVID-19 до весни 2021 року

Загрозу коронавірусу COVID-19 у Великій Британії, найімовірніше, вдасться нейтралізувати до весни 2021 року, заявив у понеділок у зверненні до Палати громад британського парламенту прем'єр-міністр Борис Джонсон.

"Кожен може прискорити прихід того моменту... і згуртуватися заради фінального ривка до весни (до моменту - ІФ), коли у нас будуть всі причини сподіватися і вірити, що досягнення наших учених остаточно покінчать з тінню цього вірусу", - сказав Джонсон.

Проте, він зазначив, що ця зима буде "важкою", а "Різдво не можна буде зустріти по-нормальному".

Прем'єр також нагадав, що впроваджений раніше в Англії режим ізоляції завершиться 2 грудня: люди зможуть знову залишати домівки і зустрічатися кількістю не більше ніж шість осіб, знову відкриються магазини і спортзали; влада дозволить займатися спортом на відкритому повітрі. Однак усі обмежувальні заходи разом із локдауном не завершаться.

Так, набуде чинності уніфікована для всієї Англії трирівнева система обмежень: ступінь обмежень залежатиме від епідеміологічної ситуації в конкретному районі Англії. Про те, де і які рівні обмежень впровадять, Джонсон пообіцяв оголосити в четвер. Він зазначив, що більше районів, ніж раніше, потраплять у категорію з підвищеними обмеженнями, і вибачився перед власникам комерційних підприємств за доставлені незручності.

Він зазначив, що посилена боротьба з вірусом на цьому етапі дасть жителям більше свободи в спілкуванні з родичами і друзями на Різдво.

"Жоден прем'єр-міністр невоєнного часу не просив настільки багато у народу Великої Британії", - додав Джонсон.

Згідно з даними статистичного сайту Worldometers, загалом у Великій Британії за час пандемії виявили понад 1,51 млн випадків зараження на коронавірус, понад 55 тис. осіб із COVID-19 померли.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА