08:09 24.11.2020

Карантин для прибулих до Великої Британії може бути скорочений з 14 до 5 днів у разі негативного тесту

1 хв читати
Карантин для прибулих до Великої Британії може бути скорочений з 14 до 5 днів у разі негативного тесту

Мандрівники, які прибувають до Великої Британії, зможуть скоротити термін обов'язкового карантину з двох тижнів до п'яти днів.

Глава Мінтрансу Грант Шаппс оголосив, що з 15 грудня пасажири, які прибувають до Великої Британії, зможуть здати тест на COVID-19 після п'яти днів самоізоляції. Ті, чиї тести виявляться негативними, будуть позбавлені необхідності подальшої ізоляції.

Для цього пасажирам, які прибувають повітряним, морським або залізничним транспортом, пропонується замовити тест перед вильотом до Великої Британії із затвердженого урядом переліку, вони також повинні будуть заповнити спеціальну форму на сайті уряду і відправитися до місця самоізоляції.

"Нова стратегія тестування дозволить нам подорожувати вільніше, бачити близьких і вести міжнародний бізнес. Надаючи людям можливість пройти тестування на п'ятий день, ми також підтримуємо туристичну індустрію, яка продовжує відновлюватися після пандемії", - заявив Шаппс.

Згідно з даними статистичного сайту Worldometers, всього в Великій Британії за час пандемії виявили понад 1,51 млн випадків зараження коронавірусом, понад 55 тис. осіб з COVID-19 померли.

Вимогу про обов'язковий карантин введено в країні з середини червня.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА