Інтерфакс-Україна
11:08 24.11.2020

Львівська міськрада провела перше засідання без мера

2 хв читати

Львівська міська рада нового скликання у вівторок провела перше засідання, на якому депутати склали присягу.

Засідання відбулося у сесійній залі Львівської міської ради й у ньому взяли участь депутати від "Європейської солідарності", ВО "Свобода" і партії "Варта", кількість яких загалом становить 39 депутатів. Представники "Самопомочі" і "Голосу" участі в засіданні не брали. Всього у міськраді Львова 64 депутати.

Голова Львівської міської виборчої комісії Ігор Сліпецький зачитав результати виборів депутатів міськради, після чого найстарший депутат ради Роман Грицевич зачитав присягу депутата.

Депутати також проголосували за створення лічильної комісії, яка обере тимчасову президію міськради. За рішенням ради, до неї увійдуть по одному депутату від кожної партії.

Після засідання Сліпецький заявив журналістам, що наразі комісія встановлює результати виборів мера Львова, і щойно їх буде встановлено, депутати знову зберуться на сесію, щоб представити нового голову Львівської об'єднаної територіальної громади.

Відповідаючи на запитання про доцільність проведення сесії саме 24 листопада Сліпецький зазначив, що йдеться не про доцільність, а про виконання вимог закону.

"У нас є закон, який зобов'язує провести першу сесію в певний термін. Ми і так уже провели сесію пізніше", - сказав він.

Як повідомлялося, напередодні міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що розцінює проведення сесії 24 листопада як спробу узурпації влади з боку депутатів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США закликають країни ЄС повністю відмовитися від російських енергоносіїв і ядерних технологій

Сильний туман на заході України у ніч проти суботи та вранці, видимість 200-500 м

Військовий Нацгвардії госпіталізований після побиття п'яними парубками в центрі Івано-Франківська

Сибіга у Києві обговорить з новою главою МЗС Британії мирні зусилля та розширення оборонної співпраці

Температурний фон на вихідних майже не зміниться

Боєприпас з українського винищувача впав на будинок на Волині, відкрито кримінальне провадження

Програма Interflex забезпечила підготовку понад 60 тис. українських військових у Британії

Радник президента Польщі: Маємо інформацію про 21 дрон з РФ

Російський ракетний удар під Сумами забрав двоє життів, п'ятеро поранені

Обстріл забрав життя жительки Марганецької громади, двох чоловіків поранено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА