17:26 24.11.2020

Таран: Наступний етап оборонної реформи - переведення управлінських процесів ЗСУ на нову доктринальну базу до 2022 року

1 хв читати
Таран: Наступний етап оборонної реформи - переведення управлінських процесів ЗСУ на нову доктринальну базу до 2022 року

Переведення управлінських процесів і основ функціонування Збройних сил України на нову доктринальну базу до кінця 2022 року є амбітною ціллю щойно розпочатого етапу оборонної реформи, сказав міністр оборони України Андрій Таран під час відеоконференцзв'язку з послом Канади в Україні Ларисою Галадзою.

"Очільник оборонного відомства наголосив, що зазначена ціль вимагає підготовки фахівців, спроможних діяти відповідно до її положень. Він також додав, що у ЗСУ має бути запроваджений новий стиль військового лідерства, нова філософія відносин у військових колективах, а також відбутись зміна військової культури", - йдеться у повідомленні на сайті Міноборони у вівторок.

Таран зазначив, що яскравим прикладом підтримки з боку Канади оборонної реформи та зусиль для досягнення зазначеної цілі є імплементація угоди про співпрацю в сфері інституційної оборонної реформи, яка була підписана 19 серпня між оборонними відомствами двох країн.

Крім того, під час спілкування канадська сторона представила проект PROTECT, який дасть змогу посилити інституційні можливості та інвестувати в людські ресурси з метою подальшої реалізації євроатлантичних прагнень України.

Як зазначається, Таран подякував уряду Канади та особисто Ларисі Галадзі за незмінну підтримку Міноборони та ЗСУ на шляху реалізації оборонної реформи відповідно до стандартів НАТО.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА