20:07 24.11.2020

Мінекономіки вирішило оголосити конкурсний відбір на посаду керівника "Укрспирту"

1 хв читати
Мінекономіки вирішило оголосити конкурсний відбір на посаду керівника "Укрспирту"

Міністерство розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України 24 листопада вирішило оголосити конкурсний відбір на посаду голови державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт", повідомила заступник міністра економіки Світлана Панаіотіді.

"Сьогодні прийнято рішення оголосити конкурсний відбір керівника державного підприємства спиртової та лікеро-горілчаної промисловості "Укрспирт" як особливо важливого для економіки підприємства", - написала Панаіотіді в соцмережі Facebook у вівторок.

У свою чергу в.о. директора ДП "Укрспирт" Сергій Блескун назвав це рішення правильним.

"Упевнений, конкурс буде проведено у відповідності з усіма нормами і переможець продовжить розпочату роботу", - зазначив він.

Як повідомлялося, ДП "Укрспирт" за січень-вересень 2020 року наростив чистий прибуток в 1,6 разів порівняно з аналогічним періодом минулого року - до 28,1 млн грн. За дев'ять місяців цього року виробництво спирту зросло на 19,6% - до 4,72 млн дал.

"Укрспирт" у 2019 році збільшив чистий прибуток у 1,9 раза порівняно з 2018 роком - до 40,3 млн грн. Виробництво етилового спирту в 2019 році скоротилося на 5% - до 5,9 млн дал.

Блескун обіймає посаду в.о. директора ДП "Укрспирт" з листопада 2019 року.

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА