19:21 25.11.2020

РФ активізувала заходи щодо дискредитації керівництва України

1 хв читати
РФ активізувала заходи щодо дискредитації керівництва України

Російська Федерація активізувала заходи щодо дискредитації вищого державного і військового керівництва України, активно використовуючи проросійські ЗМІ, журналістів і агентів впливу, зокрема, на території України, йдеться в заяві Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

"Основною метою інформаційної кампанії, яку перед собою ставить Кремль, є провокування недовіри до вищих посадових осіб нашої держави і дискредитація їх діяльності з врегулювання ситуації на фронті війни з РФ. Окремим напрямом є критика керівництва України, органів влади щодо вирішення нагальних соціальних та економічних проблем, у т.ч., пов'язаних з епідемією COVID-19", - сказано в заяві на сайті ГУР.

Зазначається, що все це відбувається на тлі зусиль державного та військового керівництва України на шляху підвищення ефективності дій з відбиття російської збройної агресії та впровадження системних реформ з придбання нових можливостей вітчизняної армії за стандартами НАТО.

"Зазначена інформаційна кампанія з боку РФ свідчить про слабкість російських позицій і нездатність Кремля досягти власних цілей в Україні. За майже сім років збройної агресії проти нашої держави український народ навчився відрізняти правду і придбав імунітет до брехні російської пропаганди", - підсумували в ГУР.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА