20:20 25.11.2020

Вибори ректора Одеського медуніверситету: колектив вибрав Запорожана

2 хв читати
Вибори ректора Одеського медуніверситету: колектив вибрав Запорожана

На виборах ректора Одеського національного медичного університету колектив підтримав главу Вченої ради академіка Валерія Запорожана. За кількістю голосів він випередив інших претендентів у 7 разів, його підтримали близько 80% усіх, хто проголосував.

За результатами підрахунку, Валерій Запорожан отримав 812 голосів, Олена Якименко - 113 голосів, Владлена Дубініна - 68.

Вибори відбулись у повній відповідності з законом, демократично і прозоро. Всі троє кандидатів були допущені до виборів. Від кожного на виборчій дільниці були присутні спостерігачі, від Міністерства охорони здоров'я - головний спеціаліст відділу керівних кадрів управління з роботи з персоналом Тетяна Савіна. На виборчій дільниці також працювали представники акредитованих ЗМІ. Процес голосування транслювався онлайн.

Крім того, адміністрація університету забезпечила дотримання протиепідеміологічних правил. Членів комісії забезпечили масками, антисептиками, захисними стеклами. Вхід на дільницю здійснювався після температурного скринінгу і обов'язкової обробки рук, вдалося не допустити скупчення людей на дільниці.

Згідно із законом України про вищу освіту і відповідно до статуту ОНМедУ, посада ректора - виборна: шляхом таємного голосування його обирають трудовий і студентський колективи. Згідно зі статтею 42 Закону, ректора обирають штатні науково-педагогічні співробітники (75% від загальної кількості виборців), штатний управлінський, адміністративний та інший персонал (15%) і делегати від студентської спільноти (10%).

Валерій Запорожан - академік НАМН України, заслужений винахідник, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, професор і чинний глава вченої ради ОНМедУ.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА