Інтерфакс-Україна
08:49 26.11.2020

Кількість хворих на COVID-19 у Південній Кореї вперше з березня перевищила 500 осіб

1 хв читати
Кількість хворих на COVID-19 у Південній Кореї вперше з березня перевищила 500 осіб

 

Кількість нових випадків захворювання коронавірусом у Південній Кореї в четвер перевищила 500 вперше за останні вісім місяців.

За даними Корейського агентства з контролю і профілактики захворювань (KDCA), в країні було зареєстровано 583 випадки захворювання COVID-19, включно з 553 місцевими інфекціями. Загальна кількість заражених з початку пандемії зросла до 32 тис. 318 осіб.

Зазначається, що це вперше з 6 березня, коли кількість хворих досягла 518 осіб через масовий спалах у південно-східному місті Тегу.

Це також вище піку другої хвилі COVID-19 у країні, зафіксованого 27 серпня, коли був підтверджений 441 випадок захворювання.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили 86 осіб на покровському напрямку - Генштаб

Сили оборони відбили з початку доби 158 ворожих атак - Генштаб

Через пошкодження інфраструктури поблизу Києва низка поїздів курсуватиме зміненими маршрутами - УЗ

МЗС Румунії: Дії Росії неприйнятні, піднімемо це питання на Генасамблеї ООН, закликаючи дотримання санкцій

Міноборони Румунії підтвердило перехоплення дрона у національному повітряному просторі

60% бюджету проєкту Ukraine Transition Program 2025–2028 спрямують на Миколаївщину, 40% — на інші регіони України

США ще збирають дані щодо інциденту з російськими дронами у Польщі – Рубіо

Сили безпілотних систем збили ударно-розвідувальний безпілотник "Оріон" - командувач СБС

Деякі послуги в "Дії" тимчасово не працюватимуть через планові оновлення реєстрів Мін’юсту

У результаті російського авіаудару по Інгульцю на Херсонщині загинула жінка

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА