Інтерфакс-Україна
12:53 26.11.2020

СБУ блокувала міжнародний канал постачання через територію України російських товарів військового призначення

1 хв читати
СБУ блокувала міжнародний канал постачання через територію України російських товарів військового призначення

Служба безпеки України блокувала міжнародний канал постачання через територію України російських товарів військового призначення та запобігла їх можливому переправленню до країн санкційного списку Ради безпеки ООН.

"Зокрема, правоохоронці задокументували та припинили протиправну діяльність менеджменту однієї з київських компаній, які планували незаконно постачати комплектуючі до вертолітної техніки в одну з країн Африки. Для приховування російського походження товарів та їх військового призначення під час митного оформлення вантажу, організатори надали документацію, в якій вказано неправдиві відомості", -повідомляє прес-центр СБУ.

Зазначається, що також у відправників не було дозвільних документів. Переправити військову продукцію зловмисники планували авіарейсом із міжнародного аеропорту "Бориспіль".

За результатами проведеної ідентифікації вилучених товарів, розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.333 (порушення порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають експортному контролю) Кримінального кодексу України.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

77 ОАеМБр повідомляє про системний дроновий терор цивільних окупантами в Харківській області

Для закінчення війни Європа має допомогти Україні зробити складний вибір, зокрема у питанні територій - МЗС Туреччини

ППО за ніч знешкодила 64 з 80 ворожих дронів, є влучання на 8 локаціях і падіння уламків на 3

У Тернопільській області зафіксовано землетрус

Зеленський привітав військових Сухопутних військ зі святом

Ворожа атака забрала життя жителя Павлограда, ще четверо постраждали

Орбан заявив про готовність Угорщини оскаржити рішення ЄС скасувати принцип одностайності щодо "заморозки" активів РФ

Продюсер Полякової Ясинський запропонував "Суспільному" ініціювати публічне обговорення перегляду правил нацвідбору на "Євробачення"

Генштаб зафіксував впродовж доби 174 бойові зіткнення

Двоє мирних жителів постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА