Інтерфакс-Україна
20:04 26.11.2020

Україна та ОАЕ працюють над активізацією співробітництва у військово-технічній сфері

1 хв читати
Україна та ОАЕ працюють над активізацією співробітництва у військово-технічній сфері

Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква під час зустрічі з керівником підрозділу озброєння компанії EDGE (ОАЕ) Хамадом Мохамедом Альмараром обговорили шляхи активізації двостороннього співробітництва у військово-технічній сфері.

"Жовква відзначив важливість встановлення та підтримки дієвих контактів між українськими та еміратськими компаніями військово-промислового комплексу. Саме про це було домовлено під час телефонної розмови президента (України - ІФ) Володимира Зеленського та спадкоємного принца емірату Абу-Дабі Мухаммада Аль Нагаяна 13 квітня цього року", - повідомляє прес-служба Офісу президента.

Хамад Мохамед Альмарар, у свою чергу, підтвердив зацікавленість оборонних компаній ОАЕ в підписанні нових контрактів з українськими підприємствами і зазначив, що, на його думку, саме цей напрям є стратегічним для двосторонніх відносин, а Україна є одним із ключових партнерів ОАЕ в цій сфері.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американська DFC оголосила про запуск Американсько-Українського інвестфонду відбудови

Сенатори США закликали Трампа віддати Україні 5 млрд доларів заморожених активів РФ

Паламар "Калина" звернувся до прем'єр-міністерки з вимогою вирішити питання щодо виплат за знищену або захоплену російську техніку нацгвардійцям

Мексика продовжить підтримувати дипломатичні ініціативи України для досягнення миру — Стефанчук

Шмигаль обговорив з новим міністром оборони Чехії розвиток безпекової співпраці

Глава ОВА просить одеситів зберігати витримку

Сенат США затвердив оборонний бюджет на 2026 рік, $400 млн передбачені для України – Стефанішина

США та Європа пропонують багаторівневі гарантії безпеки для України після війни

Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ

Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА