Інтерфакс-Україна
21:29 27.11.2020

Порошенко: Ми отримали перші 12 кисневих концентраторів

1 хв читати
Порошенко: Ми отримали перші 12 кисневих концентраторів

Лідер партії "Європейська солідарність", п'ятий президент України Петро Порошенко повідомив про отримання перших 12 кисневих концентраторів.

"Ви пам'ятаєте, що одразу після завершення виборів на початку листопада я обіцяв, що ми зробимо все можливе, для того, щоб якомога швидше привести їх в Україну. Нам на це вистачило 3 тижні, владі не вистачило 9 місяців. Але благодійники, як завжди, приходять на допомогу", - написав Порошенко на своїй сторінці в соцмережі Фейсбук.

За його словами, перші 4 кисневих концентратори поїдуть до Рівненської області, і до цього приєдналася сім'я Луценків. Решта поїдуть в Київську, Тернопільську, Львівську області, "і так ми будемо щотижнево відправляти апарати в регіони України".

"І до кінця року плануємо отримати ще понад 40 кисневих концентраторів - кожен на два ліжка", - написав Порошенко.

 

 

ОСТАННЄ

Ніхто з вчителів не буде звільнений при збільшенні навантаження і переукладанні строкових договорів - Бабак

Сьомою загиблою внаслідок атаки РФ на Київ стала удова першого загиблого ліквідатора аварії на ЧАЕС у 1986 році

Атаки на Дніпропетровську область забрали життя одного мирного мешканця, ще один постраждав – МВС

Трамп: 25 тис солдатів загинуло в російсько-українській війні за місяць, я сподіваюся скоро її зупинити

Окупанти 14 разів обстріляли міста і села Донецької області за добу, поранені 2 цивільних – обладміністрація

Окупанти 45 разів атакували дронами Чернігівську область, пошкоджені будинки та авто – обладміністрація

Померла одна з постраждалих внаслідок обстрілу Києва 14 листопада, кількість загиблих сягнула 7 – КМВА

ППО знешкодила вночі 2 з 3 ракет та 91 з 135 ворожих дронів, є влучання на 13 локаціях

Сили безпілотних систем уразили за добу 653 ворожі цілі

Генштаб зафіксував впродовж доби 265 бойових зіткнень

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА