Інтерфакс-Україна
13:10 28.11.2020

У центрі Дніпра біля ресторану сталася стрільба, постраждали чотири людини - поліція

1 хв читати

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом стрільби біля ресторану в центрі м. Дніпро, внаслідок чого постраждали чотири людини.

"Конфліктна ситуація біля кафе на вул. Короленка виникла 28 листопада близько 5 ранку. Як з'ясували поліцейські, зазначений заклад попри карантин, працював вночі за попередньою домовленістю з адміністрацією. П'ятеро відпочивальників потрапили в кафе через службові двері. Уже під ранок на вулиці між клієнтами та охороною кафе виникла бійка, унаслідок якої 37-річний охоронець дістав вогнепальних поранень і був доставлений в лікарню", - повідомляє відділ комунікації поліції Дніпропетровської області

Зазначається, що також ще троє відвідувачів кафе зазнали ножових поранень.

За цим фактом порушено кримінальне провадження за ч.4 ст. 296 (Хуліганство) Кримінального кодексу України. Зараз на місці працює слідчо-оперативна група, в кафе відбувається обшук.

Із місця злочину вилучено гільзи від травматичної зброї. Поліція з'ясовує всі обставини події та осіб, причетних до хуліганських дій.

Джерело: https://www.npu.gov.ua/news/Informacziya/za-faktom-strilyanini-bilya-kafe-u-dnipri-policziya-vidkrila-kriminalne-provadzhennya/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Екзит-пол на парламентських виборах у Нідерландах зафіксував незначну перевагу лівоцентристської D66 над ультраправою PVV - ЗМІ

Білоруські провокації в повітряному просторі Литви є частиною гібридних атак РФ проти Європи - Сибіга

Двоє цивільних поранено внаслідок атаки у Запорізькій області – ОВА

Об'єкт критичної інфраструктури у Чернігові зазнав пошкодження внаслідок російської атаки - МВА

Сили оборони відбили з початку доби 157 ворожих атак - Генштаб

За працевлаштування ветерана від року, роботодавець отримуватиме 1,5 мінімальної зарплати протягом 6-ти місяців

Порошенко передасть військовим пилорами, шини і зарядні станції

Кабмін затвердив створення реєстру кваліфікацій

Служба зайнятості пропонуватиме вакансії і перекваліфікацію безробітним ще до отримання такого статусу - Свириденко

Зеленський обговорив з Сирським і Гнатовим планування далекобійних операцій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА