Інтерфакс-Україна
14:06 29.11.2020

У Києві за добу госпіталізовано 93 із 1740 хворих на COVID-19 – мер

1 хв читати
У Києві за добу госпіталізовано 93 із 1740 хворих на COVID-19 – мер

На коронавірусну інфекцію COVID-19 захворіли за минулу добу ще 1740 осіб, 11 хворих померли, 92 одужали, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Найбільше випадків захворювання виявили в Деснянському районі – 303, у Солом'янському – 229. у Подільському та Святошинському районах – по 210 випадків", – написав Кличко у своєму Telegram-каналі в неділю.

За його словами, за добу захворіли 987 жінок віком від 18 до 91 року, 650 чоловіків віком від 18 до 97 років, а також 103 дитини: 56 дівчаток від 2 до 17 років і 47 хлопчиків від 2 місяців до 17 років.

Зокрема захворіли 69 медиків.

До лікарень столиці минулої доби госпіталізували 93 пацієнтів. Інші перебувають на самоізоляції під контролем лікарів.

 

ОСТАННЄ

Один з будинків, що зазнали руйнувань під час ракетної атаки РФ по Тернополю, не підлягає відновленню

Освітній комітет Ради не наполягає на переведенні вчителів на строкові контракти і збільшенні тижневого навантаження

Директор НАБУ: причина масштабної корупції – залежність правоохоронних органів, стосовно генпрокурора мають бути висновки

Апеляційна інстанція залишила під вартою підозрювану у справі "Мідас" Зоріну

СБУ затримала неповнолітнього агента РФ, який вчиняв підпали на інфраструктурних об'єктах Кіровоградщини

НАБУ з’ясовує, хто просив прикордонника сприяти Міндічу в швидкому проходженні кордону – директор НАБУ

Директор НАБУ про перешкоди операції "Мідас": на наших співробітників збирають дані, від фінмоніторингу немає звітів

Кривонос щодо операції "Мідас": кошти надходили не тільки з енергетики, але енергетика була пріоритетною

Директор НАБУ: переконаний, що матимемо ще підозри по справі "Мідас"

Апеляційна палата залишила під вартою підозрювану у справі "Мідас" Устименко - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА