Інтерфакс-Україна
19:00 29.11.2020

На Донбасі збито безпілотник російських найманців, більше вогонь не відкривався

1 хв читати
На Донбасі збито безпілотник російських найманців, більше вогонь не відкривався

Одне порушення домовленостей з боку російських найманців, що набули чинності 27 липня, зафіксовано на Донбасі в неділю, повідомляє штаб Операції об'єднаних сил у неділю в Facebook.

"Недалеко від населеного пункту Луганське був помічений ворожий БПЛА, який перетнув лінію розмежування. Українськими захисниками безпілотник противника був збитий. На інших ділянках уздовж лінії розмежування спостерігається тиша", - йдеться у зведенні станом на 17.30 29 листопада.

Крім того, в неділю сапери ДСНС розмінували понад 6 га території в прифронтовому районі і передали на знищення 137 вибухонебезпечних предметів.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, ще одна - поранена внаслідок ворожої атаки на Оріхів

Окупанти просунулися в Мирнограді, біля Гуляйполя та в Дніпропетровській області, за добу зайняли 26,79 кв. км – DeepState

Без світла на Київщині понад 9 тис. споживачів, негода знеструмила абонентів у 215 населених пунктах – Міненерго

Сімʼя загиблої у російському полоні журналістки Рощиної отримала кошти від держави

Нацполіція: новорічна ніч не є винятком, дотримуйтеся комендантської години і не ігноруйте сигналів тривоги

Питання ЗАЕС та територій залишаються неврегульованими у 20-пунктному мирному плані – Зеленський

Гарантії безпеки від країн Коаліції охочих мають бути підтримані парламентами цих країн – Зеленський

Зеленський вважає необхідною присутність міжнародних військ в Україні як частину гарантій безпеки

Зеленський: Для прийняття 20-пунктного мирного плану може бути створена чотиристороння робоча група за участю РФ

Зеленський: Про створення демілітаризованої зони на лінії розмежування наразі не йдеться

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА