08:03 30.11.2020

США повинні до кінця року отримати вакцину від COVID-19 для 20 млн осіб

2 хв читати
США повинні до кінця року отримати вакцину від COVID-19 для 20 млн осіб

США до кінця поточного року повинні мати у своєму розпорядженні кількість вакцини проти коронавірусу, достатньої для 20 млн громадян країни, заявив адмірал Бретт Джируар, відповідальний в Білому домі за програму тестування на COVID-19.

"У нас до кінця року має бути достатньо вакцини, щоб імунізувати 20 млн американців. (...) Але американці повинні робити правильні речі, поки широко не розподілимо вакцину", - сказав він телеканалу CNN.

Джируар попередив, що громадяни зобов'язані носити маски та уникати скупчення людей у приміщеннях.

У свою чергу віце-адмірал Джером Адамс, глава Офіцерського корпусу служби охорони здоров'я - одного з роду військ США - заявив телеканалу Fox news, що найближчими тижнями ситуація з COVID-19 в країні погіршиться.

"Я хочу бути щирим з народом Америки: в наступні тижні буде гірше, але дії, які ми будемо робити в наступні кілька днів, визначать, наскільки буде погано, і чи продовжить (захворюваність - ІФ) виходити на плато", - сказав він.

Віце-адмірал пояснив, що вихід на плато епідемії спостерігався в багатьох штатах перед Днем подяки.

Однак, зазначив Адамс, ймовірно, перші партії вакцин проти коронавірусу можуть стати доступними для найбільш вразливих груп населення вже в середині грудня. За його словами, компанія Pfizer повинна 10 грудня подати заяву в Управління з саннагляду заявку на отримання дозволу застосовувати вакцину в екстреному порядку, за нею 18 грудня буде заявка від компанії Moderna. У зв'язку з цим Адамс закликав населення "протриматися ще трохи довше" до початку вакцинації американців, яким вірус загрожує найбільше.

Стосовно населення країни, Адамс повідомив, що вакцина стане, ймовірно, доступною в першому кварталі 2021 року.

Згідно з даними статистичного сайту Worldometers, всього в США з початку пандемії виявлено понад 13,6 млн випадків зараження коронавірусом, понад 272 тис. пацієнтів померли, а понад 8 млн осіб одужали. Кількість госпіталізацій в країні побила рекорд, перевищивши 91 тис. людей, причому понад 18 тис. американців перебувають у палатах інтенсивної терапії.

 

 

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА