Інтерфакс-Україна
14:26 30.11.2020

Двоє громадян РФ намагалися влаштуватися в Нацгвардію України - СБУ

1 хв читати
Двоє громадян РФ намагалися влаштуватися в Нацгвардію України - СБУ

Військова контррозвідка Служби безпеки України викрила двох кандидатів до лав українських військових підрозділів на приховуванні факту подвійного громадянства.

Як повідомляє прес-центр СБУ, двоє жителів Києва, один з яких колишній співробітник МВС, інший – уродженець Росії, намагалися укласти контракт на проходження військової служби в Національній гвардії України.

Так, під час оформлення відповідних документів кандидати свідомо приховали наявність громадянства РФ.

"Встановлено, що колишній міліціонер отримав іноземний паспорт під час перебування на тимчасово анексованій (окупованій - ІФ) території АР Крим. За оперативними даними, чоловік мав зв’язки серед представників окупаційних правоохоронних органів на півострові. Другий закінчив школу в РФ, отримав російський паспорт, невдовзі переїхав на постійне проживання в нашу країну та став її громадянином", - уточнили у відомстві.

Наразі перевіряється інформація про причетність викритих осіб до діяльності спецслужб РФ.

Також СБУ передала отриману інформацію командуванню Нацгвардії для ухвалення відповідних рішень.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Заявки на 6,5 тис. грн "Зимової підтримки" для вразливих категорій подали вже понад 150 тис. українців

Туман на півдні України в неділю, ожеледиця та вітер на заході в понеділок можуть ускладнити рух транспорту

Зеленський: У Швейцарії зустрічаються команди України та США, дуже сподіваюсь, що буде результат

УЧХ допомагав постраждалим після атак російських дронів на Запоріжжя та Дніпро

Дощі з мокрим снігом пройдуть в Україні на початку тижня, на заході на дорогах ожеледиця

Українська делегація прибула до Швейцарії для переговорів зі США

Канадські чиновники співпрацюватимуть з європейськими над мирним планом для України – голова МЗС після розмови з Сибігою

В Тернополі 34 загиблих внаслідок ворожого удару, одна людина ще не ідентифікована

Російський генерал, який наказав підірвати греблю Каховської ГЕС, очолює місію у Венесуелі – Буданов

Окупантам не вдається закріпитися в центрі Покровська – 7 корпус ДШВ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА