14:30 30.11.2020

Середньомісячна зарплата лікаря у спеціалізованій медичній допомозі у квітні-вересні становила 9 тис. грн, керівника медзакладу - 23,5 тис. грн - НСЗУ

2 хв читати
Середньомісячна зарплата лікаря у спеціалізованій медичній допомозі у квітні-вересні становила 9 тис. грн, керівника медзакладу - 23,5 тис. грн - НСЗУ

За квітень-вересень середньомісячні витрати на оплату праці до вирахування податків у медзакладах, які надають спеціалізовану медичну допомогу, становили для керівників установ - 23,5 тис. грн, для лікарів - майже 9 тис. грн, для середнього медперсоналу - 7,5 тис. грн, для молодшого медперсоналу 6,1 тис. грн, повідомила Національна служба здоров'я України (НСЗУ).

За даними НСЗУ, при цьому найвищі середньомісячні витрати на оплату праці лікарів спеціалізованої медичної допомоги зафіксовано в Луганській області - 10,8 тис. грн та Києві - 10,4 тис. грн. Найнижчі в Одеській області - 7,3 тис., Рівненській - 7,5 тис. грн і Хмельницькій - 7,8 тис. грн.

Водночас у НСЗУ зазначають, що "є випадки, коли витрати на оплату праці лікаря в одній з лікарень прифронтової зони становлять у середньому 73 тис. грн".

"Адміністрація підняла зарплати, щоб утримати фахівців", - наголошує НСЗУ.

НСЗУ також зазначає, що в деяких клініках рівень зарплат значно перевищує середній у галузі. Так, у Хмельницькій інфекційній лікарні середні витрати на оплату праці лікаря становлять 40,5 тис. грн, в Одеському обласному клінічному медичному центрі - 24,8 тис. грн, у Полтавській обласній інфекційній клінічній лікарні - 24,6 тис. грн.

НСЗУ нагадує, що в медзакладах первинної ланки, які уклали договори з НСЗУ ще в липні 2018 року, за січень-вересень 2020 року зарплата становила для керівників - 24,9 тис. грн, для лікарів - 15 тис. грн, середнього медперсоналу - 8,4 тис. грн, молодшого медперсоналу - 4,6 тис. грн.

При цьому в центрі первинної медичної допомоги Бобринецького району Кіровоградської області середні витрати на оплату праці лікаря становлять 60,1 тис. грн, у Костянтинівському районному центрі первинної допомоги в Донецькій області - 55,3 тис. грн.

Крім того, НСЗУ повідомляє, що середня зарплата медиків екстреної медичної допомоги за квітень-вересень 2020 року становила для їхніх керівників - 28,8 тис. грн, для лікарів - 18 тис. грн, для середнього медперсоналу - 14,9 тис. грн, для молодшого медперсоналу - 7,8 тис. грн.

Як повідомлялося, міністр охорони здоров'я Максим Степанов у понеділок заявив, що Кабінет Міністрів не передбачив підвищення зарплати медикам у проекті держбюджету на 2021 рік, поданому на розгляд Верховної Ради МОЗ.

Бюджетний запит, поданий МОЗ на 2021 рік передбачає, що зарплата лікаря наступного року має становити 23 тис. грн, середнього медперсоналу - 17 тис. грн, молодшого медперсоналу - 12 тис. грн.

Джерело: https://nszu.gov.ua/novini/transformaciya-finansuvannya-ohoroni-zdorovya-yaku-zarplatu-403

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

В Україні за добу зафіксовано 857 нових випадків інфікування COVID-19, одужали 1 652 особи

З початку доби порушення режиму тиші на Донбасі не зафіксовані

Мінреінтеграції виплатило грошову допомогу 32 звільненим з полону українцям

Україна посідає важливе місце в порядку G7 - глава Єврокомісії

Дані Організації договору про всеосяжну заборону ядерних випробувань допомогли знайти нову популяцію синіх китів

Міносвіти не отримувало жодних підтверджень порушень у дисертації Ківи

В Івано-Франківській області розшукують дитину, яка впала в гірську річку

У Київській області затримали групу браконьєрів, яких покривали співробітники Держрибагентства

В Івано-Франківську сталася бійка зі стріляниною, поліція почала розслідування

Глава ВООЗ не виключив, що пандемія могла початися внаслідок витоку вірусу з лабораторії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА