Інтерфакс-Україна
15:44 30.11.2020

Біля Мукачева внаслідок ДТП загинули чотири людини - поліція

1 хв читати
Біля Мукачева внаслідок ДТП загинули чотири людини - поліція

Правоохоронці встановлюють обставини дорожньо-транспортної пригоди в Мукачівському районі Закарпатської області, внаслідок якої загинули чотири людини.

Як повідомляє поліція Закарпатської області, в понеділок, 30 листопада, вдень до поліції надійшло повідомлення про дорожньо-транспортну пригоду в селі Лалові Мукачівського району.

Попередньо правоохоронці встановили, що учасниками ДТП стали вантажівка і легковий автомобіль "ВАЗ". Також попередньо встановлено, що водій легковика виїхав на зустрічну смугу, внаслідок чого сталося зіткнення.

"Поки що відомо про чотирьох загиблих", - ідеться в повідомленні у Facebook.

На місці події працюють слідчі й експерти. Обставини ДТП з'ясовують.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Опубліковано список громадян Білорусі, яких разом з п'ятьма українцями відпустили з в'язниць в Україну

Укрзалізниця повідомила про затримки й зміни в розкладі руху поїздів з Одеси внаслідок відсутності енергопостачання

Російський дрон влучив у багатоповерхівку в Сумах, попередньо без постраждалих – в.о. мера

Мінсільгосп США зменшив прогноз експорту зерна з України на 2,6 млн тонн

Сили оборони відбили з початку доби 146 ворожих атак - Генштаб

Розвідка Міноборони Великої Британії спростовує заяви російського командування про успіхи на фронті

Зеленський анонсував зустріч з представниками Трампа у Берліні щодо політичної домовленості про закінчення війни

Україна посіла 2 місце на "Дитячому Євробаченні-2025"

Гетманцев про зміну складу НКЦПФР: Думаю, що це питання найближчих тижнів

"Укренерго" анонсувала відключення у неділю за погодинними графіками та обмеження для промисловості

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА