Інтерфакс-Україна
16:48 30.11.2020

У Києві поліція за вихідні склала понад 400 адмінпротоколів за порушення карантинних обмежень

1 хв читати

Правоохоронці Києва впродовж останніх вихідних склали 406 адміністративних протоколів за порушення карантинних обмежень.

Як повідомляє відділ комунікації поліції Києва, за вихідні перевірено 1510 закладів господарської діяльності: розважальні заклади, заклади громадського харчування, торговельно-розважальні центри.

За результатами цих перевірок на посадовців складено 198 адмінпротоколів за ч.1 ст.44-3 (порушення правил карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. За це передбачено накладення штрафу від 34 до 170 000 грн.

Також зазначається, що поліцейські перевіряли громадян щодо носіння засобів індивідуального захисту. Так, за порушення вимог ч.2 ст.44-3 КУпАП складено ще 208 адміністративних протоколів, передбачається штраф від 170 до 255 грн.

Як повідомлялося, уряд встановив дію карантину вихідного дня в період з 00:00 суботи до 00:00 понеділка на території України з 14 листопада 2020 року до 30 листопада 2020 року.

Джерело: https://bit.ly/2HVHpFs

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський призначив суддею КС голову його науково-консультативної ради Барабаша

Кабмін ліквідував робочу групу з відшкодування завданих окупацією втрат і ще дві міжвідомчі комісії

Електропостачання знеструмленої через ворожий удар Дергачівської громади на Харківщині відновлено

Трьох посадовців і підрядника ДП "Ліси України" підозрюють у розтраті 4,3 млн грн

Кабмін зняв обмеження на кількість заступників голови правління ПФУ

Кабмін пропонує запровадити базову соцдопомогу з 1 січня 2026р

Рекрутинг бійців серед корінних народів РФ розпочали ГУР та Lobby X

Кабмін призначив екскерівницю "Українських гідромеліоративних систем" Овчаренко заступником міністра економіки

Кабмін дозволив використовувати кошти з "Пакунку школяра" на книги з 1 жовтня - Свириденко

Кабмін проведе засідання щодо посилення ППО та оборони прифронтових регіонів - Свириденко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА