Інтерфакс-Україна
17:16 01.12.2020

Російські найманці порушили режим тиші біля Катеринівки, втрат немає - штаб ООС

1 хв читати
Російські найманці порушили режим тиші біля Катеринівки, втрат немає - штаб ООС

Російські найманці на Донбасі з початку вівторка один раз порушили режим припинення вогню, українські військовослужбовці не постраждали, повідомили у прес-центрі штабу Операції об'єднаних сил.

"Із початку цієї доби, 1 грудня, у смугах відповідальності наших підрозділів зафіксовано одне порушення режиму припинення вогню. Так, з метою провокації ворог здійснив обстріл зі стрілецької зброї наших позицій у районі Катеринівки. На інших напрямках уздовж лінії розмежування спостерігається тиша" - йдеться у повідомленні штабу ООС на сторінці у Facebook.

Так, на збройну провокацію підрозділи об'єднаних сил вогонь у відповідь не відкривали. Бойових втрат і поранень серед військовослужбовців об'єднаних сил немає.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог не залишає спроб транспортувати свої сили через річку Сіверський Донець, ще один човен пішов на дно - 81 оаембр

Порт "Південний" відкрито для заходу та виходу суден – АМПУ

ГУР показало ексклюзивні кадри бойової операції з перекидання десанту в Покровськ у листопаді

Ми просимо миру для України і боремось за це – Зеленський у Святвечір

Пошкоджено кілька важливих енергооб'єктів у Чернігівському районі через ворожі атаки – обленерго

Зеленський: Напередодні Різдва "рускіє" вкотре показали, хто вони насправді, так б’ють безбожники

Зеленський у Святвечір: Попри всі біди, які принесла Росія, вона не здатна окупувати наше українське серце

"Укрпошта" запустила в обіг поштову марку "Різдвяний янгол"

Італійський виробник радіолокаторів для систем ППО Leonardo уклав контракт на перші радари наступного покоління

Окупанти влучили в багатоповерховий будинок у Чернігові, обійшлось без постраждалих

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА