Інтерфакс-Україна
17:21 01.12.2020

Аваков: Україна жорстко переслідуватиме нацистів і екстремістів, які рядяться у патріотів і погрожують українцям угорського походження

1 хв читати
Аваков: Україна жорстко переслідуватиме нацистів і екстремістів, які рядяться у патріотів і погрожують українцям угорського походження

Міністр МВС України Арсен Аваков заявив, що провокатори, які погрожують українцям угорського походження, є ворогами Української держави, і правоохоронці докладуть усіх зусиль для їх викриття і покарання.

"Українська держава жорстко переслідуватиме нацистів та екстремістів, які рядяться у патріотів і становлять загрозу нашим громадянам. Провокатори, які погрожують українцям угорського походження, – це вороги держави. Докладемо всіх зусиль, щоб їх викрити й покарати", - йдеться в заяві Авакова, оприлюдненій на сторінці МВС України в соцмережі Facebook у вівторок у зв'язку з публікацією відео із погрозами на адресу українських громадян угорського походження.

Міністр наголосив, що Україна захистить своїх громадян від екстремістів, навіть якщо провокацію погрозами влаштували спецслужби ворожої країни.

"Україна - наш спільний дім. Тільки разом будемо сильніші", - наголосив Аваков.

У МВС нагадали, що днями низка закарпатських інтернет-ресурсів опублікувала провокаційний відеоролик із зображенням неідентифікованої особи в масці, яка на тлі начебто покажчика населеного пункту Берегове Закарпатської області з символікою "Правого сектору" погрожує українцям угорського походження.

Джерело:

https://www.facebook.com/182447351841964/posts/3542455522507780/?d=n

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США зменшать військову присутність у Сирії в межах перегрупування сил

Трамп і Стармер обговорили торгівлю, війну в Україні та безпеку на Близькому Сході

Консервативна партія Канади передасть Україні заморожені російські активи на суму $22 млрд

США можуть визнати Крим російським у межах мирної угоди з Україною — ЗМІ

Міноборони відкриє перший ментальний центр для військових на базі колишнього елітного комплексу під Києвом

Спроби РФ домогтися скасування авіаційних санкцій натикаються на спротив ЄС через ризики безпеки — ЗМІ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА