Події

Слідчого ДБР, поліцейського і позаштатного радника голови Полтавської ОДА судитимуть за спробу обманом заволодіти $80 тис.

Прокурори Офісу генпрокурора скерували до суду обвинувальний акт щодо слідчого розташованого в Полтаві територіального управління ДБР і двох осіб за фактом заволодіння чужим майном шляхом обману, несанкціонованої зміни оброблюваної в автоматизованих системах інформації, а також складення та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів.

"Розслідуванням встановлено, що слідчий за попередньою змовою із колишніми правоохоронцем та позаштатним радником голови Полтавської облдержадміністрації намагались шляхом обману заволодіти грошовими коштами потерпілого в сумі $80 тис. За вказану суму вони обіцяли нібито активізувати слідчим ДБР досудове розслідування у кримінальному провадженні за заявою потерпілого, у тому числі проведення слідчих, негласних слідчих та інших процесуальних дій", - повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора в середу.

Під час отримання частини грошових коштів - $40 тис. слідчого ДБР разом із двома спільниками затримали.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі Головного слідчого управління Державного бюро розслідувань.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ