Інтерфакс-Україна
22:31 02.12.2020

Зеленський підписав указ про нерозповсюдження зброї масового знищення в терористичних цілях

2 хв читати

Президент України Володимир Зеленський підписав указ №528/2020 "Про забезпечення виконання Україною резолюцій Ради безпеки ООН щодо нерозповсюдження зброї масового знищення та запобігання її використання в терористичних цілях".

"З метою забезпечення виконання Україною резолюцій Ради Безпеки ООН від 28 квітня 2004 року № 1540 (2004), від 27 квітня 2006 року № 1673 (2006), від 25 квітня 2008 року № 1810 (2008), від 20 квітня 2011 року № 1977 (2011), від 29 червня 2012 року № 2055 (2012) та від 15 грудня 2016 року № 2325 (2016) (резолюції Ради Безпеки ООН стосовно нерозповсюдження зброї масового знищення та унеможливлення її використання в терористичних цілях) постановляю:

1. Покласти відповідно до резолюцій Ради Безпеки ООН від 28 квітня 2004 року № 1540 (2004) та від 15 грудня 2016 року № 2325 (2016) на Міністерство закордонних справ України функції координатора виконання резолюцій Ради Безпеки ООН стосовно нерозповсюдження зброї масового знищення та унеможливлення її використання в терористичних цілях", - йдеться в тексту указу № 526/2020, оприлюдненому на офіційному сайті Офісу президента України.

Крім того, Кабінет міністрів України повинен "визначити міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, на які відповідно до компетенції покладається виконання зобов'язань за резолюціями Ради безпеки ООН щодо нерозповсюдження зброї масового знищення та запобігання її використання в терористичних цілях".

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Києві оголошена повітряна тривога, працює ППО

Жителям Кушугумської громади під Запоріжжям заборонили виходити на берег Дніпра через ризик проникнення ДРГ

ЗСУ провели передислокацію в Курській області на вигідніші рубежі, інформація про оточення неправдива – Умєров

РФ має беззастережно погодитись на пропозиції США, якщо хоче закінчити війну – Умєров

Під час мирних перемовин обговорюються Курська область, ЗАЕС, доступ до портів - Віткофф

На покровському напрямку з початку доби знешкоджено 303 окупанти – Генштаб ЗСУ

В Чернігові завершений розбір завалів на місці удару дрона по 5-поверхівці, постраждала 1 жінка – ДСНС

РФ вже майже тиждень веде війну після перемовин у Джидді, потрібно ще більше активізувати дипломатію – Зеленський

Канада зацікавлена у військово-промисловій та оборонній співпраці – Зеленський за підсумками розмови з новим прем'єром Канади

Перші кроки щодо гарантій безпеки здійснюються, готується зустріч у Британії – Зеленський

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА