Інтерфакс-Україна
21:54 03.12.2020

Венедіктова заявляє про відсутність зовнішнього впливу на неї

1 хв читати
Венедіктова заявляє про відсутність зовнішнього впливу на неї

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова заявляє, що будь-якого зовнішнього впливу на неї з боку керівництва України або представників іноземних держав немає.

"Я можу сказати не як політик, а як правоохоронець про моє зовнішнє управління. Чи є у мене зовнішнє управління? Так, до мене приходять посли ... у мене зовнішнього управління немає", - сказала вона в четвер увечері в ефірі програми "ВІП з Наталією Мосейчук" на телеканалі "1+1".

При цьому вона додала, що жодного разу не була в посольстві США, а посли, які приходять в офіс генпрокурора, цікавляться роботою кадрових комісій або призначеннями на посади.

Відповідаючи на уточнююче запитання, чи виконує вона будь-які вказівки президента України, Венедіктова сказала: "І ми повертаємося до питання: " чий я хлопець?" Рішення, які мною приймаються, це мої самостійні рішення. Звичайно, я прислухаюся до думки президента, звичайно, я можу зрозуміти, яка у нього позиція, може бути. Але він не втручається в кримінальну юстицію".

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський: Наступного тижня будуть важливі перемовини не тільки в нашої делегації, а й у мене

Зеленський: Коли Росія хоче ще й кілометри української землі – це про довічну владу для них

Уряд працюватиме над доступом ветеранів з інвалідністю до іспитів на водійські права - Свириденко

Зеленський: Делегації України та США зустрінуться, зокрема працюватимуть над гарантіями безпеки

Уряд України та ООН підписали чотирирічну рамкову програму співробітництва в сфері сталого розвитку - Качка

До 83 зросла кількість жертв пожежі в Гонконгу, ще 250 – зникли безвісти

Зеленський та очільниця МЗС Латвії обговорили оборонну підтримку України

"Укренерго" застосовуватиме погодинні відключення у п'ятницю на рівні четверга та середи - від 0,5 до 2,5 черг

У Запорізькій області росіяни вбили п'ятьох українських захисників, що потрапили у полон, - Офіс генпрокурора

Зеленський та прем'єр Нідерландів обговорили дипломатичну ситуацію, що склалася після зустрічей у Женеві

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА