Інтерфакс-Україна
12:47 04.12.2020

Держприкордонслужба України перевіряє ділянку місцевості на кордоні з РФ, де могло статися порушення кордону

1 хв читати
Держприкордонслужба України перевіряє ділянку місцевості на кордоні з РФ, де могло статися порушення кордону

Державна прикордонна служба України додатково перевіряє ділянку місцевості на кордоні з Росією, де, за повідомленнями прикордонної служби ФСБ РФ, могло статися порушення кордону.

"Наразі додатково перевіряється ділянка місцевості, на яку вказує суміжна сторона, де могло статися порушення кордону. За цим фактом співробітники ГПСУ поінформували взаємодіючі органи. Також відбудеться прикордонно-представницька зустріч для з'ясування усіх обставин, про які говорить російська сторона", - сказав спікер Держприкордонслужби Андрій Демченко агентству "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

Він зазначив, що у п'ятницю ПС ФСБ РФ повідомила про ситуацію на кордоні з Україною, коли, начебто, троє невідомих порушили кордон з України. Під час спроби затримання сталося вогневе протистояння, внаслідок якого один із порушників загинув, інші втекли на територію України. За інформацією, що надійшла від російських прикордонників у Держприкордонслужбу близько 11:00, подія нібито сталася опівночі за московським часом.

"Зазначимо, що прикордонні загони Державної прикордонної служби України не фіксували ніяких пострілів поряд із кордоном з Росією. Крім того, російська сторона до цього негайно не інформувала українських прикордонників ні про які нестандартні ситуації на спільній ділянці кордону", - наголосив Демченко.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожого удару по центру Куп’янська загинула мирна мешканка - Синєгубов

ДСНС: У столиці через нічну атаку загинула одна людина

ДТЕК відновив електропостачання для понад 3 тис. абонентів Києва після нічної атаки

Китайські компоненти знайдені в дронах, які атакували Київ вночі, в Одесі пошкоджено консульство КНР – МЗС

Внаслідок атаки РФ у Кривому Розі відомо про 6 постраждалих

Зеленський повідомив про повернення групи українців з полону

ЦПД: РФ розсилає в органи влади фейковий лист про підготовку до евакуації міністерств і державних відомств на захід України

Службова недбалість посадовця Міноборони завдала державі збитків на понад 2 млрд грн

Кількість постраждалих у Києві через російський удар зросла до 26 осіб, серед них дитина

Ускладнення роботи транспорту та комунальних підприємств очікується у суботу через грози та шквали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА