20:23 04.12.2020

В Офісі президента відбулася зустріч із блогерами та представниками громадянського суспільства

1 хв читати
В Офісі президента відбулася зустріч із блогерами та представниками громадянського суспільства

Заступник керівника Офісу президента України Роман Машовець, радники керівника Офісу президента Михайло Подоляк та Олексій Арестович провели зустріч із блогерами та представниками громадянського суспільства, які опікуються сферою національної безпеки та оборони.

На зустрічі обговорювалися проблеми, що стосуються основ безпеки країни та консолідації суспільства. Особливу увагу приділили обговоренню конфліктних питань, які викликають суспільний резонанс.

Подоляк наголосив, що в суспільстві є певні "больові точки", і необхідно співпрацювати для вирішення цих проблем. Водночас жодних альтернативних оцінок подій, що відбуваються на Донбасі, не може бути.

"У нас має бути один голос, одна державна позиція в цьому напрямі. Ми маємо розуміти, що це - війна, є конкретні країни, які беруть у ній участь. Жодних автономних окупаційних адміністрацій, які самі по собі, немає", - зазначив Подоляк.

Він наголосив, що делегація України в Тристоронній контактній групі має офіційного спікера Олексія Арестовича, який озвучуватиме консолідовану позицію з питань, що обговорюються в рамках ТКГ.

"Є конкретний спікер, він буде висловлювати позицію держави Україна", - сказав Подоляк.

У свою чергу Машовець розповів про нові підходи в кадровій політиці ЗСУ і Міністерства оборони України, а також поінформував учасників зустрічі про підходи президента до оцінки ефективності державного оборонного замовлення. Він закликав представників громадськості брати участь в обговоренні проблемних ситуацій у секторі оборони.

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА