Інтерфакс-Україна
08:13 05.12.2020

Кличко заявив, що в 2021 році продовжиться реконструкція київського зоопарку

2 хв читати
Кличко заявив, що в 2021 році продовжиться реконструкція київського зоопарку

Реконструкцію київського зоопарку продовжать наступного року, повідомив мер Києва Віталій Кличко.

"Незважаючи на те, яким складним був цей рік, роботи з оновлення столичного зоопарку тривали. Ми завершили першу чергу реконструкції. Оновили і зробили дуже гарною вхідну групу до зоопарку. І приступили до наступної черги реконструкції. Завдяки тому, що зоопарк став привабливішим і зручнішим, збільшилась кількість його відвідувачів. Навіть, під час пандемії. Коли критично зменшилося число туристів у Київ", - сказав Кличко.

За його словами, в 2020 році зоопарк уже відвідали 532 тис. осіб, що на 130 тис. більше, ніж у 2019 році.

"Зазначу, що цього року в зоопарку з’явилося чимале поповнення. – У 33-ох видів тварин, зокрема й рідкісних, народилося потомство. Завдяки позитивним змінам, зокрема і щодо умов утримання тварин, київський зоопарк відновив співпрацю з Європейською асоціацією зоопарків та акваріумів, з якої його виключили в 2007 році. Та продовжує співробітництво з іншими міжнародними організаціями", - повідомив мер столиці.

Кличко зазначив, що цієї зими, в зв'язку з протиепідемічними заходами, зоопарк працюватиме в режимі парку з можливістю огляду тварин у вольєрах під відкритим небом. Зимові приміщення зараз закриті для відвідувачів.

"Цього року ми збудували і відкрили на території зоопарку і новий сучасний паркінг на 435 авто. Тільки за 2 останніх місяці послугами Зоопаркінгу скористалися понад 10 тисяч автовласників. В основному – відвідувачів зоопарку", - зазначив Кличко.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Внаслідок удару БпЛА у Херсоні загинув водій медичної автівки, ще дві людини зазнали поранень – ОВА

"Інтергал-Буд" розпочав предпродаж квартир у першому будинку ЖК Polar Park

Окупанти обстріляли Суми, постраждали двоє цивільних

"ПлейСіті" розпочало роботу: Агентство має цифровізувати процес видачі ліцензій для казино і викорінити нелегалів з російським слідом

У Стамбулі Україна та РФ не дійшли згоди що до припинення вогню та участі представників США та ЄС у переговорах – радник голови ОП

Умєров: РФ лише сьогодні передала "свій документ" щодо припинення вогню, матимемо тиждень на його вивчення

У Стамбулі погодили формулу обміну всіх на всіх по двох категоріях - ГУР

Deep State: РФ у травні окупувала 449 кв км української території, що є найгіршим показником у 2025 р.

Україна та РФ домовилися про повернення тіл загиблих воїнів - 6000 на 6000

Російські війська зберігають високу активність на покровському напрямку, зафіксовано 23 атаки з початку доби – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА