19:05 05.12.2020

Київ готовий збільшити внески в операції НАТО і направити додаткові сили для роботи в структурах Альянсу

1 хв читати
Київ готовий збільшити внески в операції НАТО і направити додаткові сили для роботи в структурах Альянсу

Київ готовий збільшити національні внески в операції під проводом НАТО та направити до роботи в структурах Альянсу додаткові сили з метою отримати в майбутньому статус повноправного члена, повідомив міністр оборони України Андрій Таран.

"Ми готові збільшити національний внесок в операції під проводом НАТО, направити до роботи в структурах Альянсу додатковий військовий і цивільний персонал, приступити до виконання практичних заходів з налагодження обміну інформацією в режимі реального часу, використовуючи автоматизовані системи", - цитує міністра урядова газета "Урядовий кур'єр" у суботу.

За словами Тарана, позначені кроки "повинні зробити нас сильнішими і значно наблизити до стратегічної мети - повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору".

Міністр зазначив, що Київ розраховує отримати План дій щодо членства в НАТО і сподівається на політичну підтримку союзників НАТО щодо прийняття такого рішення на наступному саміті Альянсу в 2021 році. Таран поінформував, що відзначив це під час зустрічі з Надзвичайними і Повноважними Послами і військовими аташе держав-членів, акредитованими в Україні.

"Відхилення від курсу немає, навпаки, подвоюємо наші зусилля на шляху євроатлантичної інтеграції", - наголосив міністр.

 

 

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА