Інтерфакс-Україна
20:27 08.12.2020

Глава Єврокомісії і британський прем'єр мають намір особисто обговорити угоду про партнерство в середу

1 хв читати
Глава Єврокомісії і британський прем'єр мають намір особисто обговорити угоду про партнерство в середу

Особиста зустріч голови Європейської комісії Урсули фон дер Ляєн з британським прем'єром Борисом Джонсоном запланована на вечір середи.

"Я розраховую вітати прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона завтра ввечері", - написала у вівторок у Twitter фон дер Ляєн.

"Ми продовжимо дискусію щодо угоди про партнерство", - додала вона.

Напередодні повідомлялося, що Джонсон планує провести особисту зустріч з фон дер Ляєн для обговорення торговельної угоди між королівством і ЄС до остаточного виходу Великої Британії з ЄС.

Джонсон і фон дер Ляєн провели в понеділок телефонну розмову, під час якої домовилися про зустріч. Фон дер Ляєн і Джонсон у спільній заяві за підсумками цієї телефонної розмови заявили про відсутність нині умов для угоди про майбутні відносини сторін.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна припинила угоду з Кубою про взаємне звільнення від плати за користування приміщеннями посольств

Буданов з нагоди Різдва закликав українців "горою стояти один за одного"

Волонтер загинув, ще двоє – поранені через атаку ворожого дрона під час евакуації людей на Донеччині

У Києві через прогнозовану негоду у п'ятницю приспустять головний прапор України

У Дніпрі чоловік поранив ножем двох працівників ТЦК

Зеленський - патріарху Варфоломію: Навіть у Святвечір і Різдвяну ніч РФ не припиняла жорстоких ударів по Україні

Бригади 7 корпусу ДШВ доставили різдвяні страви бійцям на передовій

В Чернігові відомо про 8 постраждалих від влучання російського БпЛА у багатоповерхівку

У Міноборони розповіли про український БпЛА "Лінза", який вироблятимуть спільно з Німеччиною

Суд відмовив Держетнополітики у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Корецького монастиря (МП)

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА