Інтерфакс-Україна
15:51 09.12.2020

Уряд України запровадить локдаун із 8 до 24 січня 2021 року

1 хв читати
Уряд України запровадить локдаун із 8 до 24 січня 2021 року

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявляє, що локдаун в Україні введуть 8 січня, і він діятиме до 24 січня (включно) 2021 року.

"Сьогодні ми ухвалимо рішення про додаткові обмеження наступного року... Було ухвалено рішення, що з 8 до 24 січня включно в Україні будуть посилені карантинні обмеження. Назвемо їх - "Зимові канікули заради безпеки", - сказав Шмигаль на засіданні уряду в середу.

За словами прем'єра, в цей період буде заборонено роботу кафе, ресторанів та барів (крім доставки та навинос), магазинів непродовольчих товарів, кінотеатрів, фітнес-клубів, спортзалів, театрів і ТРЦ.

Будуть також відправлені на канікули всі заклади освіти, крім дитячих садків.

Крім того, будуть заборонені всі масові заходи.

Водночас громадський транспорт працюватиме в режимі "помаранчевої" епідеміологічної зони.

Працюватимуть продуктові магазини, банки, аптеки, поштові оператори та готелі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лавров заявляє, що зустріч Путіна і Зеленського не планується - ЗМІ

Спецпредставник Келлог збирається відвідати Київ - ЗМІ

Ціни на електроенергію в Україні продовжують зростати при її значному профіциті – ексміністерка енергетики

Прокуратура через суд повернула місту ділянку набережної Дніпра неподалік ЖК River Stone

Меліоративне майно до 1 січня 2026р передадуть Держрибагентству - Мінекономіки

Сили оборони відбили з початку доби 107 ворожих атак - Генштаб

Одна людина постраждала через атаку російського дрона в Миколаївській області - ОВА

Трамп має намір дати Путіну ще два тижні і в разі його відмови від перемовин покласти провину на одну з сторін

Трамп: Путін може приїхати на Чемпіонат світу з футболу 2026 в Америку, а може й ні, залежно від подій наступних тижнів

Трамп заявив, що висловив невдоволення Путіну ударом РФ по американському заводу в українському Закарпатті

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА